Hakan Ay

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Hakan Ay Hakkında

Düğün gününde hayalindeki gelin saçı ve makyajına sahip olmak istiyorsan seni Hakan Ay Kuaför ile tanıştıralım. İstanbul, Beşiktaş konumunda hizmet veren kuaför salonu, 600 TL’den başlayan fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor. Hemen detaylara geçelim ve yüzünü güldürelim.

Hizmetleri & Özellikleri

Hakan Ay ve ekibi, seni tüm özel günlerin için kusursuz bir şekilde hazırlıyor. Gelin başı ve konsept gelin makyajı konusunda deneyimli bir ekip barındıran kuaför salonu, kalabalık ve deneyimli ekibi sayesinde seninle birlikte 15 yakınına daha aynı anda hizmet verebilecek bir kapasiteye sahip.

Gelin Saçı ve Makyajı Uygulaması

Düğün günün için aylar öncesinden saç ve makyaj modelleri araştırıyor olabilirsin. Hakan Ay Kuaför, yapacağın ön görüşmede gelinliğine, yüz tipine ve düğün konseptine en uygun modelleri sana gösteriyor ve aralarından seçim yapma imkanı tanıyor.

Düğünden en az iki hafta önce iletişime geçip randevu alırsan hem saç hem de makyajda prova imkanın bulunuyor. Böylece beğenmediğin noktalar olursa önceden müdahale etme imkanın bulunuyor.

Gelin saçı ve makyajı paketlerine manikür, pedikür, epilasyon, el ve ayak masajı, kaş tasarımı ve takma kirpik gibi ek hizmetleri dahil edebilirsin. Farklı makyaj stilleri arasından seni en iyi şekilde yansıtacak olan seçeneği tercih edebilirsin.

Sunulan olanaklar ve hizmet yelpazesi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsin. Ayrıca gelin saçı ve makyajı özelindeki kampanyaları öğrenmek için ücretsiz hizmet veren DüğünYardımcısı.com asistanlarımızı arayabilirsin.

Hakan Ay Kuaför Gelin Saçı & Makyajı Fiyatları

Kuaför salonu, her bütçeye hitap eden gelin saçı ve makyajı fiyatları sunuyor. Sadece saç ve makyaj içeren paketlerin fiyatları 600 TL’den hizmet veriyor. Ekstra hizmetlerin dahil olduğu hizmet paketlerinin fiyatları ise yaklaşık 800 TL’den başlıyor. Detaylı ve güncel fiyat bilgisi için ücretsiz teklif al formumuzu doldurabilirsin.

Hakan Ay Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde konumlanan Hakan Ay Kuaför, şehir merkezinde olması sebebiyle kolay bir ulaşım sunuyor. İster özel aracınla istersen de toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsin. Kuaför salonunun açık adresi ise şu şekilde;

“Nispetiye Caddesi, Çamlık Yolu Sokak, No:2/5, Etiler / Beşiktaş / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Manikür, pedikür, takma kirpik ve gelinin yakınlarına hizmet imkanları sunuluyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde veya düğün mekanında hizmet sağlanıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel davetlerin için saç tasarımı ve makyaj hizmetleri veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde hizmet veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

-

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ