Hakan Köse Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Hakan Köse Kuaför Hakkında

Katalog çekimlerinin aranan kuaförü olan Hakan Köse, gelin saçı ve gelin makyajı ile de fark yaratmaya devam ediyor. İstanbul, Beşiktaş konumunun en stil sahibi ve en özgün kuaför salonları arasında bulunan firma, seni en özel gününe en zarif şekilde hazırlıyor. Başlangıç paketi fiyatları 800 TL’den başlayan kuaförü ayrıntılı incelemeye ne dersin?

Sunulan Hizmetler & Olanaklar

Gelin saçı ve gelin makyajı için kuaföre gitmek istemiyorsan, Hakan Köse’nin evde veya düğün mekanında hizmeti bulunuyor. Böylece sen kuaföre değil, saç ve makyaj artistleri tüm ekipmanları ve malzemeleriyle birlikte senin ayağına geliyor.

Renklendirme ve kesim konusunda da oldukça başarılı olan kuaför, Beşiktaş ilçesinin en tercih edilen firmalarından biri. Düğün, nişan, kına, mezuniyet ve sünnet annesi için hizmet verebiliyor.

Ayrıca manikür, pedikür, kalıcı oje, kaş tasarımı, takma kirpik, porselen makyaj, kalıcı makyaj, epilasyon gibi tüm kişisel bakım hizmetlerinden de her şey dahil paket içerisinde yararlanabilirsin.

Hakan Köse Kuaför Gelin Saçı

Düğün tarihin belli olur olmaz işinin ehli bir kuaför ve makyaj artisti arayışına girmiş olabilirsin. Hakan Köse, bu konuda tüm tereddütlerini gideriyor ve sana sonsuz güven veriyor.

Yapılan ön görüşmelerde kuaförün portfolyosunu inceleyebilirsin. Ayrıca gelinlik modelin, düğün konseptin ve mekanına uygun olacak şekilde seçtiğin gelin saçı modelinin provasını talep edebilirsin.

Gelin Makyajı Uygulamaları

Makyaj konusunda da alanında deneyimli ve uzman bir ekiple çalışıyorlar. Düğünün umduğun gibi geçmesi ve fotoğraflarda mükemmel çıkman için dayanıklı bir makyaj yapılması gerekiyor. En kaliteli malzemelerin hünerli ellerle buluşması ile gün boyu dağılmayan ve kusursuz bir makyaja sahip olacaksın.

Özel günlerinden bir hafta önce kuaför salonuna gelebilir, saç ve cilt bakımı ile kendini o muhteşem güne hazırlayabilirsin. Seçtiğin modele ve saçının yapısına göre renklendirme ve saç kesimi işlemlerini yaptırabilirsin.

Hakan Köse Beşiktaş Gelin Saçı & Gelin Makyajı Fiyatları

Beşiktaş’ta bulunan kuaför salonu, sunduğu hizmet fiyatları ile her bütçeye hitap edebiliyor. Gelin saçı ve makyajının standart paket fiyatları 800 TL’den başlarken, her şey dahil paketler 1000 TL’den başlıyor.

Seçeceğin hizmetlere göre değişen fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için hemen sayfanın üst tarafında bulunan “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin.

Hakan Köse Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kuaför salonu, Beşiktaş ilçesinin Etiler semtinde bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde kolayca bulabileceğin firmaya; 43R, 559C, 59R numaralı otobüs hatları ile ulaşabilirsin. Açık adres ise şu şekilde;

Nispetiye Caddesi, Çamlık Yolu Sokak, No:6, Etiler – Beşiktaş / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin saçı ve gelin makyajı, manikür, pedikür, cilt ve saç bakımı, takma kirpik uygulaması gibi hizmetleri içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Sadece geline değil gelinin yakınlarına da hizmet sağlanıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün gibi kına, nişan, söz, mezuniyet ve doğum günü gibi tüm özel günlerin için saç tasarımı ve makyaj hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 30 gün önce iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Kuaför salonu, Beşiktaş ilçesinin Etiler semtinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ