Halay Düğün ve Toplantı Salonu

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
1.000
min
|
2.000
max

Özellikler

Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Mekan giydirme
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Halay Düğün ve Toplantı Salonu Hakkında

Halay Düğün ve Toplantı Salonu İstanbul Beşiktaş ilçesinde gelin ve damat adaylarının tüm isteklerini eksiksiz şekilde karşılamak adına hizmet sunuyor. Salon yüksek misafir ağırlama kapasitesi ile de tercih edilebilirlik seviyesini arttırıyor. Üstelik kişi başı fiyatları 10 TL’den başlıyor. Dilersen salonla ilgili tüm bilgileri ayrıntılı şekilde incelediğimiz yazımıza geçelim ;

Salon Özellikleri

Halay Düğün Salonu; 2000 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi bulunan kolonsuz tasarımlı kapalı davet alanında hizmet veriyor. Yuvarlak masalar giydirilerek davetli düzenine uygun olacak şekilde yerleştiriliyor. Masa ve sandalye giydirmeleri yapılırken beyaz ve sarı renklerin uyumlu görüntüsünden yararlanılıyor.

Işıklandırma ve ses sistemleri de salonun alt yapısına en uygun şekilde düzenleniyor. Nikah masası da aynı şekilde konsepte uyumlu renklerle giydirilerek özelleştiriliyor. Salonun orkestra hizmeti için bir adet sahnesi ve geniş bir dans pisti de bulunuyor. İki adet davet alanı sayesinde aynı anda birden çok düğün törenine ev sahipliği yapılabiliyor.

Halay Düğün ve Toplantı Salonu Hizmet Yelpazesi

Mekan kına gecesi nişan mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü gibi etkinlikler başta olmak üzere birçok davet seçeneğine ev sahipliği yapıyor. Organizasyon ekibi davet alanlarını belirlenen konsepte göre şekilde dekore ediyor. Tüm süreç gelin ve damat adaylarının isteklerine göre şekillendiriyor.

Düğün salonu bünyesinde düzenlenecek davetler; yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki kategori tercihine ayrılıyor. Yemekli organizasyonlar için usta aşçılar tarafından özenle hazırlanan menüler servis ediliyor. Yemeksiz davetler için ise düğün pastası, kuru pasta gibi aperitifler ve içecekler sunuluyor.Gelin ve damat adaylarına menüde istedikleri şekilde değişiklik yapabilme imkanı sunuluyor.

Tüm servis hizmetleri ve müzik yayını saat 23 00’a kadar devam ediyor. Ayrıca Halay Düğün Salonu tarafından orkestra ve DJ hizmetleri de sağlanıyor. Salon bünyesindeki tüm hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığı ile faydalanmak için hemen ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimiz ile iletişime geçebilirsin.

Halay Düğün ve Toplantı Salonu Düğün Fiyatları

Mekan yönetimi tarafından yemekli davetler için belirlenen kişi başı fiyatları 10-30 TL skalasında değişim gösteriyor. Bu fiyatlar isteklerin doğrultusunda şekilleniyor . Ayrıca Halay Düğün Salonu yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli fiyatları ile hizmet sunuluyor. Ayrıntılı bilgi almak için hemen şimdi “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Halay Düğün ve Toplantı Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde hizmet veren salon oldukça merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Çeşitli toplu taşıma araçlarından faydalanarak ulaşımını rahatlıkla gerçekleştirebilirsin. 27SE, 500T, 59RS ve 41 numaralı otobüs hatlarını, M2 Metro istasyonunu veya SRY-16- SRY14 Numaralı minibüs güzergahlarını tercih edebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

“4. Levent Mevkii, Ahmet Beymen Caddesi, No:2, Beşiktaş / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm organizasyon hizmetleri, servis elemanı hizmetleri ve otopark hizmetleri Halay Düğün ve Toplantı Salonu başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, nişan, kına, doğum günü, bayi toplantısı, mezuniyet ve açılışlar gibi farklı organizasyon türlerine de ev sahipliği yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak etkinlikten yaklaşık 3 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışabilme imkanı sunuluyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Düğün salonu; kapalı davet alanı kategorisin hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Düğün salonu bünyesinde yemekli organizasyonlar için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 23:00'a kadar devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Halay Düğün ve Toplantı Salonu, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ