Haliç Kongre Merkezi

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
2.000
min
|
3.000
max
Kapalı Davet Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Kır Bahçesi Alanı
2.000
min
|
3.000
max
Otopark
750

Olanaklar

Karşılama Kokteyli
Volkan Gösterisi
Düğün Pastası
Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan

Haliç Kongre Merkezi Hakkında

İstanbul, Beyoğlu konumunda bulunan Haliç Kongre Merkezi, birçok benzersiz özelliği bünyesinde bulunduruyor. En uygun tarihi düğün mekanı olan düğün yeri, kapasitesi ile de geniş çaplı düğünlere olanak tanıyor. Haliç Kongre Merkezi’nde düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Haliç Kongre Merkezi’nin düğün organizasyonları için tercih edilen deniz kıyısındaki açık davet alanı, şehrin panoramik görünümü ile eşsiz manzaraya sahiptir. Mekanın dekorasyonu ile birlikte masa ve sandalye süslemeleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Beyaz napolyon sandalyeler ortama elegan bir görünüm katmaktadır. Mekan çeşitli yerleri ve masalarda beyaz canlı çiçekler kullanılarak doğa ile iç içe bir ambiyans yaratılmıştır.

Bu deniz kıyısı alanda masa ve sandalyeler beyaz saten örtüler ile süslenerek dekorasyonda bir bütünlük sağlanmıştır. Mekan çeşitli yerleri ve masalarda beyaz canlı çiçekler kullanılarak doğa ile iç içe bir ambiyans yaratılmıştır.

Haliç Kongre Merkezi Düğün Organizasyonu

Müzik, sahne ve organizasyon kadrosunun yanında fotoğraf ve video çekim ekibi de bulunmaktadır. Haliç Kongre Merkezi, düğün yapacak olan çiftler için büyük kolaylıklar sağlamasıyla ön plana çıkmaktadır.

Örneğin, organizasyonun başlangıcındaki karşılama kokteyli, ve düğün pastası ile evlenecek olan çifte mekan tarafından düğün hediyesi; mekan tarafından sağlanan imkanlardan.

Haliç Kongre Merkezi’nde yemekli ve kokteyl organizasyonları gerçekleştirilmekte olup; organizasyona özel leziz menü seçenekleri vardır. Bununla birlikte menü tadımı seçeneği sunulmasıyla birlikte menüde değişiklik imkanı da verilmektedir.

Haliç Kongre Merkezi Tarihi Düğün Mekanı Fiyatları

Haliç Kongre Merkezi’nde tarihi düğün mekanı fiyatları 30 TL ile 80 TL arasında değişiyor. Düğün organizasyonu konsepti, tarihi ve katılımcı sayısı bu fiyatları değiştiren en önemli faktörler arasında yer alıyor.

Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak tüm hizmetlerden kampanyalar aracılığıyla faydalanabilirsin.

Haliç Kongre Merkezi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, İstanbul Avrupa Yakası’nın Beyoğlu ilçesindedir. Beyoğlu, şehrin en merkezi konumlarından biri olduğu için buraya kişisel araçlar ile rahat ulaşım söz konusudur. Avrupa Yakası’nda 34 AS, 37 M, 94 Y otobüs, M1 A metro hatları, mekanın hemen yakınındaki duraklardan geçmektedir. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

“Sütlüce Mahallesi, Karaağaç Caddesi, No:19, Beyoğlu / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; düğün pastası, mekan giydirme ve süsleme, servis elemanları yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; catering hizmeti, organizasyon sorumlusu, menü tadımı ve menüde değişim imkanı gibi hizmetler bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Haliç Kongre Merkezi ile düğünün için en az 3 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Tarihi düğün mekanı, açık ve kapalı olmak üzere iki adet davet alanı sunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ