Harun Arslan Fotoğraf

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Harun Arslan Fotoğraf Hakkında

En unutulmaz anlarını ölümsüzleştiren düğün fotoğrafçısı Harun Arslan Fotoğraf düğün fotoğraflarının mimarı olmayı bekliyor. Yılların verdiği tecrübe ile kendisini geliştiren ve güvenen ekip hayallerinin ötesinde çekimler yaparak yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturuyor. Ankara, Çankaya ilçesinde hizmet veren başarılı stüdyonun dış çekim fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Çekim ile alakalı sahip olabileceğin tüm olanaklara yazımızın devamından ulaşabilirsin.

Harun Arslan Photography Fırsatları

Dilediğin her yerde çekim yapma imkanı sunan Harun Arslan ve ekibi ile yurt içi ya da yurt dışı çekim planlamanı rahatlıkla yapabilirsin. Yeniliklere açık ruhu ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışı ile oldukça kaliteli düğün fotoğrafçısı hizmetleri sunuyor. Hayal ettiğin her şeyi ve her adımı planlayarak çekim gerçekleştiriyor.

Doğallığı yakalamaya oldukça önem veren Harun Arslan ve ekibi, çekim için seçtiğin yere önceden gidip keşif yapıyor ve ekipmanlarını bu doğrultuda seçerek kullanıyor. Doğru ışık ve çekim açılarını hazırlayarak çekimi oldukça keyifli bir hale getiriyor. Dahası, bu ekibe ve fotoğraf görsellerine çevrende tavsiye ettiğin herkes hayran kalıyor.

Hizmet Yelpazesi

Harun Arslan Fotoğraf, düğün çekimlerinin yanı sıra düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, nişan çekimi, trashday ve save the date, katalog ve konsept çekimler gibi birçok çekim türünü de gerçekleştiriyor. Deneyimlerini birleştirip çalışan ekip ile çekim gününden 6 hafta önce tanışabilir ve fikir alışverişi yapabilirsin. Seni dinleyip tarzına ve zevkine en uygun konseptte fotoğraf ve videolar çekiyorlar ve seni unutamayacağın çekim hatıralarına kavuşturuyorlar.

Olanakları

Klişelerin dışına çıkan düğün fotoğrafçısı Harun Arslan Photography, yaratıcı dış çekim paketleri ile seni büyüleyebilir. Son teknoloji fotoğraf ve video çekim ekipmanları ile oldukça doğal pozlar yakalıyor.

Fotoğrafların orijinalini çekimden 2 hafta sonra teslim eden Harun Arslan ve ekibi, seçmiş olduğun fotoğraflardan farklı albüm tasarımları ve düğün klibi ile özel bir düğün materyaline sahip olmanı sağlıyor.

Harun Arslan Fotoğraf Düğün Dış Çekim Fiyatları

Her bütçeye uygun fiyatları ile Ankaralı çiftlerden övgü dolu sözler alıyor ve büyük bir ilgi görüyor. Fiyatları ise tercih ettiğin çekim konumuna, türüne ve ekipman özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Başlangıç ve her şey dahil paket seçenekleri ile hizmet veren firmanın ortalama olarak fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Harun Arslan Fotoğraf Stüdyosu Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Harun Arslan ve ekibi ile tanışmaya özel aracınla ya da toplu taşıma ile rahatlıkla gidebilirsin. Şehir merkezi lokasyona sahip stüdyonun açık adresi ise şöyle:

“Gaziosmanpaşa Mahallesi, Nene Hatun Caddesi No: 84-8 Çankaya / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim ve ekip teminini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim, katalog çekimi, nişan çekimi, dış çekim, save the date, trashday, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli gibi çekim olanakları sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta öncesinde iletişime geçilmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara Çankaya ilçesinde bulunan firma muhiti ve çevresine hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

15 işi günü aralığında teslim yapılıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Harun Arslan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ