Hasan Vardar La Photographie D’art

Hasan Vardar La Photographie D’art Hakkında

Hasan Vardar La Photographie D’art, İzmir Bayraklı ilçesinden dünyanın her yanında hizmet veren lüks bir düğün fotoğrafçısı. Kamerasının karşısında kendini gerçekten özel hissedeceğin bu firmanın dış mekan düğün fotoğraf fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Daha fazla bilgi yazının devamında yer alıyor. Sitemize özel olarak sunulan indirimli fiyatlara ulaşmak için ücretsiz teklif al formunu doldurabileceğini biliyor muydun?

Hizmet Yelpazesi

Renkli ve capcanlı bir düğün albümüne sahip olmak mı istiyorsun? Hasan Vardar, hayalindeki düğün fotoğraflarını gerçeğe döküyor. Düğün fotoğrafçılığı alanındaki yüksek hizmet anlayışı ve ustalaşmış yetenekleri ile istediğin stüdyo içi veya dış mekan fotoğraf albümüne sahip olacaksın. Düğününden 6 hafta önce iletişime geçtiğin sürece Hasan Vardar’ın hizmetleri elinde oluyor.

Hasan Vardar La Photographie D’art Dış Çekim Hizmetleri

Sadece düğün fotoğrafçılığı değil; save the date temalı çekimler ve konsept çekim olanakları da elinde bulunuyor. Dilersen İzmir içerisinde, dilersen şehir dışı herhangi bir mekanda, hatta dilersen yurt dışında bile Hasan Vardar yanında. Hayalindeki mükemmel fotoğrafı yakalamak için yorulmadan çalışıyor.

Firma özenle hazırladığı düğün albümlerinin dışında düğün belgeseli ve düğün hikayesi gibi videolu hizmetler de sunuyor. Böylece Hasan Vardar’ın usta açılarından düğününü tekrar tekrar yaşayabilme fırsatı elde edebileceksin. Çekimlerinden 3-4 hafta sonra ise muhteşem düğün albümün eline geçiyor.

Hasan Vardar La Photographie D’art Fiyatları

Stüdyo içi çekim ve dış mekan çekimleri gibi olanakların bulunduğu başlangıç paketi fiyatları, 3000 TL’den başlıyor. İstediğin hizmetler pakete eklendikçe fiyatı ona göre değişiyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date ve konsept çekim olanaklarının bulunduğu her şey dahil paketin fiyatları 5000 TL oluyor.

İstediğin hizmetlere karşılık olarak net bir fiyat almak, ayrıca sitemize özel sunulan indirimlerden yararlanmak için ücretsiz teklif al formunu doldurmalısın.

Hasan Vardar La Photographie D’art Nerededir?

İzmir Bayraklı ilçesinde bulunan firma, şehir dışı ve yurt dışı çekim imkanları ile nerede olursan ol seni yalnız bırakmıyor. Stüdyoya ulaşım ise toplu taşıma araçları ile çok kolay. Firmanın açık adresi şu şekilde: Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı Folkart Towers B Kule No: 39 Kat: 34 No:3408 – 35220 Bayraklı/İzmir.

Sitemize sunulan kampanyalardan haberdar olmak ve firma ile iletişime geçmek için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin. Sana özel net fiyat teklifleri almak için ücretsiz teklif al formunu doldurmayı unutma!

“Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı Folkart Towers B Kule No: 39 Kat: 34 No:3408 – 35220 Bayraklı / İzmir.”

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ