Hatice MakeUp Hair Studio

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik
Kalıcı makyaj
Makyaj provası
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik

Hatice MakeUp Hair Studio Hakkında

En özel gününde nasıl görünmeyi planlıyorsun? Düğün organizasyonun için mükemmel bir gelin saçı ve gelin makyajı yaptırmak ister misin? İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunan Hatice MakeUp Hair Studio ile var olan güzelliğine yeni bir boyut kazandırmak kulağına nasıl geliyor? 1988 yılından bugüne sayısız gelin adayına üstün kalitede hizmet veren Hatice Saç Tasarım’ın fiyatları da seni memnun edecek! 500 TL’den başlayan fiyatları ile Hatice Studio hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak için ücretsiz olarak bize ulaşabilirsin.

Tecrübe ve Memnuniyet

İzmir’in en eski ve en tecrübeli kuaförlerinden olan Hatice Make Up Hair Studio için en önemli şey senin memnuniyetin. Mekân, düğün saçı ve makyajı konusunda ölçülemez bir deneyime sahip olsa da ilk olarak nasıl gözükmek istediğini ve fikirlerini dinliyor.

Danışman ekip ile yapacağın fikir alışverişi sonrasında yapılan provalar ile düğün gecesi nasıl görüneceğinin fragmanı ortaya çıkıyor. Hatice Studio’da danışmanlık hizmetinin ve provaların ücretsiz olduğunu unutmadan sözlerimize ekleyelim.

Hatice MakeUp Hair Studio Sana Neler Sunuyor?

1988 yılından bugüne geçen zaman göz önüne alındığında Hatice Saç Tasarım’ın çok geniş bir portfolyosu olduğunu söylememiz mümkün. Hal böyle olunca da Hatice’nin trendleri takip etmekten çok trend belirleyen bir işletme olduğunu rahatlıkla dile getirebiliriz.

“Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır” sözünü Hatice Make Up Hair Studio için kesinlikle kullanabiliriz. Bunun nedeni ise gelin tacı ya da duvağını saç tasarımının içine katması. Ayrıca Hatice Studio’da gelin makyajı ise gelinlik ve saç modelinin tamamlayıcı bir unsuru olarak kullanılıyor.

Tüm bu sanatsal dokunuşlar ve işlemler için Hatice Make Up Hair Studio’ya organizasyonundan 15 gün önce ulaşman yeterli olacak. 15 rakamından bahsetmişken ayrıca mekânın 15 kişiye aynı anda hizmet verebilecek kapasiteye sahip olduğunu da belirtelim.

Hatice MakeUp Hair Studio Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Hatice MakeUp Hair Studio’nun profesyonel kadrosu dilersen kendi yerinde de size hizmet verebilir. Birçok kez istek doğrultusunda şehir dışında hizmet veren bu ekibin güler yüzünden ve samimiyetinden bahsetmezsek ayıp etmiş oluruz.

Başlangıç paketi fiyatları 500₺ ‘den başlayan Hatice Studio’nun her şey dahil paket fiyatı ise 1000 TL’den başlıyor. Taleplerine ve randevu tarihine göre fiyatların değişkenlik gösterebileceğini de seninle paylaşalım.

Dilersen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilir, Düğün Yardımcısı’nın sana Hatice Saç Tasarım için özel olarak sunduğu tekliflere göz atabilirsin.

Hatice MakeUp Hair Studio Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hatice Saç Tasarım, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunmaktadır. Hatice Studio’ya toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Şahsi aracı ile mekana gitmek isteyen okuyucularımız için ise açık adres şu şekildedir;

Aksoy, Hasan Tahsin Abakan Sokağı, No:10/C, 35580, Karşıyaka / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Organizasyon öncesi prova ve makyaj uygulamaları başlangıç paketi içeriğinde yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

El ve ayak masajı, takma kirpik uygulaması, manikür ve pediker, kalıcı makyaj, cilt işlemleri, porselen makyaj, gelin saçı ve makyajı her şey dahil paket içeriğinde yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İsteğinize göre evde veya mekanda hizmet imkanı ile ön plana çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Hatice Studio tarafından, söz ve nişan merasimi, mezuniyet kutlamaları, kına gecesi veya bekarlığa veda gecesi gibi organizasyonlar için de saç ve makyaj tasarımı yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Hatice Studio ile etkinlikten en az 15 gün önce iletişime geçmelisiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde hizmet vermektedir. İsteğinize bağlı olarak şehir dışında da hizmet verebilir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Hatice Göker
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ