Hayalime Ortak Ol Derneği

Olanaklar

Davetiye
Düğün davetiyesi
Kına gecesi davetiyesi
Nişan ve söz davetiyesi

Hayalime Ortak Ol Derneği Hakkında

Hayalime Ortak Ol Derneği ana merkez binası İzmir Konak lokasyonunda bulunuyor. Derneğin asıl hedefi gençlere ve çocuklara, maddi ve manevi destek sağlamak oluyor. Alacağın düğün davetiyesi hizmetiyle senin de buna katkıda bulunmana imkan tanıyor. Başlangıç paket fiyatları 3 TL’dir.

Davetiye Modelleri

Düğün, nişan, kına gibi özel günlerinde tercih edebiliyorsun. Dostlarına vereceğin bu önemli haberi en iyi şekilde ulaştırman gerekiyor. Kaliteli olmalı ama aynı zamanda senin ruhunu da yansıtmalı. Peki nedir senin istediğin? Nostalji severim diyorsan vintage ve retro modeller sana istediğin o eski ruhu verebilir. Eğer “Biraz daha cıvıl cıvıl olsun, renklerden vazgeçmem.” diyorsan çiçekli davetiye modelleri tam senlik.

Farklı düğün davetiyesi istiyorsan zevkine göre şekillenen biraz daha ilginç ve değişik modelleri düşünebilirsin. Eğer sadelikten vazgeçmek istemiyorsan şık ve sade modelleri seni tatmin edebilir. Düğün davetiyesi konusunda bir diğer önemli şey ise kağıdın yapısı, zarf ve yazı stilleri oluyor. Dilediğin tarzdaki düğün davetiyesini tercih edebiliyorsun.

Diğer Hizmetleri

Hayalime Ortak Ol Derneği farklı organizasyonlar için davetiye modelleri  sunuyor. Nişan ve söz davetiyesi, nikah davetiyesi, kına davetiyesi gibi konularda da güvenebiliyorsun. Sipariş vermen durumunda 7-14 iş günü içerisinde eline ulaşıyor. Senin zevk ve tercihlerine göre şekillenen modeller özenle hazırlanıyor. En özel günlerinden unutulmaz bir anı olarak saklayabileceğin birçok düğün davetiyesi modeli bulunuyor.

Gençlere ve çocuklara ucundan kıyısından bir katkın olmasını istiyorsan Hayalime Ortak Ol bunun için eşsiz bir fırsat olabilir. Çünkü davetiye gelirlerinin bir bölümü çocuklar ve gençler için kullanılıyor.

Hayalime Ortak Ol Derneği Düğün Davetiyesi Fiyatları

Düğün davetiyesi fiyatları yapacağın seçime bağlı olarak değişiyor. Başlangıç paketi 3 TL, her şey dahil paket ise 5 TL’dir. Bunlar başlangıç fiyatlarıdır.

Daha detaylı bilgi için “Ücretsiz teklif al” formunu doldurman yeterli olacaktır. DüğünYardımcısı.com temsilcileriyle de iletişime geçebilirsin.

Hayalime Ortak Ol Derneği Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ana merkezi İzmir Konak mevkiinde bulunan firmanın açık adresi şu şekilde:

Withco. Çınarlı Mah. 1572Sk No:33 Çınarlı – Konak / İzmir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün Davetiyesi, Nişan Davetiyesi, Nikah Davetiyesi, Kına Davetiyesi.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Vintage, Retro, İlginç / Değişik Davetiye, Çiçekli Davetiye, Lüks, Şık / Sade.

Sipariş teslim süresi?

7-14 İş Günü.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Büşra Sütçü
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ