Hayat Ağacı Photography

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Hayat Ağacı Photography Hakkında

Kuşaktan kuşağa gösterebileceğin, sade ve samimi düğün fotoğrafları istiyorsan, seni Hayat Ağacı Photography ile tanıştıralım. İstanbul, Kadıköy konumunda bulunan ve düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren firmanın kurucuları; profesyonel fotoğrafçı olan evli bir çift. Bu sayede yeni evlenecek olanların dilinden ve ne istediklerinden çok iyi anlıyorlar. Bu ayrıcalıklı hizmete sahip olman için dış çekim fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Hadi detaylara geçelim!

Hizmet Yelpazesi

Hayat Ağacı Photography; düğün, nişan ve kına klibi çekimleri yapıyor ve sana hayat boyu izleyebileceğin inanılmaz anılar bırakıyor. Hem stüdyoda hem de dış mekanda çekim yapıyorlar. Firma, yıllardan beri süregelen tecrübesi sayesinde her türlü organizasyon için tercih ediliyor.

Moda kataloğu çekimleri, tanıtım filmleri, doğum günü, parti, mezuniyet, hamile ve yeni doğan çekimleri, save the date ve trashday dahil her hizmeti kusursuz sağlıyorlar. Ayrıca çocuklar ve ebeveynlerinin sevimli pozlar verdiği aile fotoğrafçılığı da firmanın uzmanlık alanları arasında bulunuyor.

Düğün Fotoğrafçılığı & Dış Çekim Olanakları

Hayat Ağacı Photography, harika fotoğraflara imza atabilmek için son teknoloji ekipmanlar kullanıyor. Özellikle son yıllarda popüler olan drone ile çekim sayesinde alışılmışın dışında fotoğraf kareleri ortaya çıkıyor. Estetikten ve doğallıktan şaşmayan düğün fotoğrafçısı, tüm pozlarda doğal gün ışığından faydalanıyor. Böylece yapaylıktan uzak ve samimi pozlar yakalamış oluyor.

Yapacağın ön görüşmelerde mekana ve konsepte düğün fotoğrafçısı ile birlikte karar veriyorsun. Tüm fotoğraflar en kaliteli şekilde basılmış ve şık bir albümde toplanmış şekliyle sana teslim ediliyor. Dilersen seçtiğin özel fotoğrafları evinin duvarında sergilemek için poster ve canvas tablo şeklinde alabiliyorsun.

Avantajları

Kadıköy’de hizmet veren firma İstanbul’un her yerinde hizmet verdiği gibi özel istek üzerine şehir dışına da çıkabiliyor. Şehir dışından gelen talepler doğrultusunda etrafı tanımak amacıyla çekim öncesinde mutlaka mekanı ziyaret ediyorlar.

DüğünYardımcısı.com olarak her kararsızlığında yanında olmaya devam ediyoruz! Mekan ve fiyatları hakkında aklına takılan her soru için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Hayat Ağacı Photography Kadıköy Dış Çekim Fiyatları

Düğün fotoğraf albümü ve düğün filmi fiyatları seçeceğin hizmete ve konsepte göre farklılık gösterebiliyor. Stüdyo çekimi, dış çekim ve şehir dışı çekimleri arasında fiyat değişiklikleri olabiliyor. Dış çekim başlangıç paketi fiyatları ise yaklaşık olarak 1000-1500 TL civarında seyir ediyor.

Sana özel tanımlanan kampanyalardan yararlanmak ve güncel fiyatlara ulaşmak için hemen üst tarafta yer alan ücretsiz teklif al formunu doldurmayı unutma!

Hayat Ağacı Photography Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Firma, İstanbul Kadıköy ilçesinde ve Bostancı semtinde bulunuyor. Gerek özel aracınla gerekse toplu taşıma kullanarak rahatlıkla görüşmeye gidebilirsin. Ayrıntılı adres bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ekipman temini ve fotoğrafların orijinal teslim hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Çekim öncesinde mekan ve konsept belirlemek için toplantı, drone ile çekim gibi farklı tekniklerin kullanımı, fotoğrafların dijital ortam ve albüm şeklinde teslim edilmesi, istediğin fotoğrafları poster ve canvas tablo şeklinde teslim edilmesi, dış mekan ve konsept önerileri hizmetleri sağlanıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İstek doğrultusunda şehir dışı ve yurt dışında da çekim yapılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün fotoğrafları ve düğün belgeselinin yanı sıra nişan, kına, mezuniyet, doğum günü, yeni doğan, aile, doğum öncesi hamile çekimleri ile katalog ve ürün çekimleri için de anlaşma sağlayabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 30 gün önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul, Kadıköy konumunda bulunan mekan talep doğrultusunda bütün şehirlerde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişler yaklaşık 4 hafta gibi bir sürede teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ