Hayatımın Sürprizi

2024 Evlilik Teklifi Organizasyon Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Araç kiralama
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Evlilik teklifi seti
İkramlık
Kişiye özel servis seti

Hayatımın Sürprizi Hakkında

Kaliteli hizmet alabileceğin evlilik teklifi organizasyon firması mı arıyorsun? Cevabın “evet” ise, sana bir firma önerimiz var. Hayatımın Sürprizi, İstanbul ilinin Bahçelievler semtinde hizmet veriyor. Bugüne kadar birçok çiftin mutluluğunu organize etmiş olan firma, senin de tercihin olmalı. Firma fiyatları ise, 1000 TL’den başlıyor. Evlilik teklifi organizasyonu detaylarına geçelim.

Hizmetleri

Hayatımın Sürprizi Organizasyon, İstanbul içi tüm mekanlarda hizmet veriyor. Hayallerini süsleyen evlilik teklifi organizasyonunu düzenlemek için özveri ile çalışıyor. Yat, tekne, kumsal, doğa, kafe, restaurant, helikopter, sinema ve yunus gösterisi gibi birçok mekanda hayalindeki evlenme teklifini gerçekleştirebilirsin.

Firma, senin istek ve taleplerin doğrultusunda hareket ediyor. Birçok süs malzemeleri, pankartlar tamamen sana özel dizayn ediliyor. Sevgilin için düşündüğün tek taştan, çiçeklere kadar ekip sana her konuda yardımcı oluyor. Hayatımın Sürprizi hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak istersen, ücretsiz danışmanlık servisimizden yararlanabilirsin.

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Sevgilin ile beraber hayatının en özel dakikalarını sana sunabilecek Hayatımın Sürprizi Organizasyon; hayallerin için titizlikle çalışıyor. Nasıl bir evlilik teklifi yapmalıyım diye düşünüyorsan, ekibe sevgilin ve senin hakkında bilgiler verebilirsin. Böylelikle ekip sana en uygun konsept seçeneklerini sunuyor olacak. Dilersen gül ve çiçekler donatılmış, volkan ve pankart gösterileri ile taçlandırılmış bir evlilik teklifi yapabilirsin.

Seçtiğin mekana özel süslemeleri ile ekip romantik dakikalar organize ediyor. Organizasyon ekibi, fotoğraf ve video çekim hizmeti ile de anılarını ölümsüzleştirmeyi ihmal etmiyor. Zengin menü seçenekleri sunarak damak zevkine de hitap ediyor. Firma ile evlilik teklifi organizasyonu için 1 ay önce iletişime geçmelisin.

Hayatımın Sürprizi Evlilik Teklifi Fiyatları

Evlilik teklifi organizasyon fiyatları; tercih edeceğin pakete ve ek hizmet talebine göre değişiyor. 1000 TL’den başlayan fiyatları ile başlangıç paketini tercih ederek standart hizmetlerden yararlanabilirsin. Her şey dahil pakette ise fiyatlar, 1500 TL’den başlıyor. Ek hizmet talep etmen halinde fiyatların artacağını da belirtmek isteriz.

Paket içerikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Hayatımın Sürprizi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şehrin merkezinde hizmet veren firma, İstanbul Bahçelievler konumunda yer alıyor. Merkezi konuma sahip olması nedeniyle de ulaşım açısında kolaylık sağlıyor. MARMARAY, M1A ve M3 metro istasyonları, A-73 minibüsü veya HT11 ve 97 numaralı otobüsler vasıtası ile ulaşım sağlayabilirsin.

Firma açık adresi ise şöyledir:
Şirinevler, Esentepe Sk., 34188 Bahçelievler/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, servis hizmet ekibi, mekan giydirme, mekan süslemesi başlangıç paketi içerisinde yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering hizmeti, araç kiralama, havai fişek ve volkan şovu, fotoğraf ve video çekim hizmeti, organizasyon danışmanlığı, özel konsept tasarım gibi hizmetler her şey dahil pakettedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama ve organizasyon danışmanlığı hizmeti firmanın sunduğu avantajlardandır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü ve yıl dönümü etkinliklerini de düzenleyebilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Hayatımın Sürprizi ile evlilik teklifi organizasyonu için en az 1 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma, İstanbul'un içerisinde hizmet vermektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Firma; konsept ve temaya uygun olarak süsleme yapıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ