Hera Fotoğraf Platosu

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
250 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Hera Fotoğraf Platosu Hakkında

En mutlu gününü, dış çekim fotoğraflarıyla ölümsüzleştirmek ister misin? Cevabın evet ise; Hera Fotoğraf Platosu seni İzmir’in Buca ilçesinde bekliyor. Sunduğu olanaklar ve şehir dışı hizmetiyle birlikte aradığın düğün fotoğrafçısı 250 TL’den başlayan paket fiyatları ile bu özel gününde daima yanında oluyor.

Firmanın Özellikleri

Hera Fotoğraf Platosu çiftleri; mutluluklarına ortak olmak ve yüzlerindeki güzel gülümsemeyi ölümsüzleştirmek için sabırsızlıkla bekliyor. İzmir dışında da çekim yapma olanağı sağlayan firma ayrıca yurt dışı imkanını da sunuyor. İzmir çekimlerinde genellikle Alaçatı ve Selçuklu çevresini kullanan firma; çiftlerin istedikleri konumlarda da çekimlerini gerçekleştiriyor.

Sadece dış çekim değil istersen stüdyo çekimi imkanı da sunuluyor. İç ve dış çekimlerde her bir ekipman teminini sağlayan firma; profesyonel ekibiyle birlikte kusursuz bir çekim olanağı sunuyor. Özel bir şekilde hazırlanacak tüm fotoğrafların ayrıca orijinal çekimleri de sana teslim ediliyor.

Firmanın Sunduğu Olanaklar

Nikah gününün haberini sevdiklerinle unutulmaz bir fotoğraf ile vermek ister misin? Hera Fotoğraf Platosu, save the date çekimi hizmetiyle birlikte sana bu imkanı veriyor. En güzel gülümsemenle; en mutlu gününün habercisi olmanı sağlıyor.

Sadece düğün günün değil, seçtiğin herhangi bir günde düğün çekimi yapabilme imkanına da sahipsin. Trashday çekimleriyle birlikte telaş olmadan, sakin bir şekilde mutluluğunu ölümsüzleştirebilirsin. Ayrıca firma düğün konsepti dışında; özel katalog ve nişan çekimi hizmetini de sunuyor.

Çekimlerdeki her bir detayda senin fikirlerin ön planda tutuluyor. İstediğin yerde, istediğin aksesuarlar kullanılarak özel konsept çekim hizmeti sunuluyor. Ayrıca düğün gününe özel hazırlanan; düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi mekanın sağladığı olanaklar arasında yer alıyor.

Hera Fotoğraf Platosu Dış Çekim Fiyatları

Unutulmaz düğün fotoğrafları için firmanın fiyatları paket şeklinde belirleniyor. Seçilen olanaklara ve hizmetlere göre paket fiyatları 250 TL ile 1.000 TL arasında değişiyor.

Firmanın, DüğünYardımcısı.com’a sunduğu fırsatlardan yararlanmak istersen bizlere “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak ulaşabilirsin.

Hera Fotoğraf Platosu Yol Tarifi

İzmir’in Buca ilçesinde hizmet veren firmaya özel aracın ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsin. Toplu taşıma araçlarından; 304 ve 878 hatlı otobüslerle gidebileceğin gibi Aliağa-Cumaovası treniyle de gidebilmen mümkün. Firmanın açık adresi şu şekildedir:

Dumlupınar Mahallesi, Erdem Caddesi, No: 57/E Buca / İzmir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir başta olmak üzere tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz. İZMİR İÇİNDEKİ ÇEKİMLERİMİZ DE ALAÇATI VEYA SELÇUK ÇEVRESİNİ GENELDE KULLANMAKTAYIZ. ÇİFTLERİMİZİN İSTEKLERİNİ DE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMAKTAYIZ.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ