Hestia Kına Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Hestia Kına Organizasyon Hakkında

İzmir, Bornova ilçesinde hizmet veren Hestia Kına Organizasyon, Hestia Events & Organizasyon adı ile de biliyor. Azımsanmayacak hizmet tecrübesine sahip olan organizasyon firması düzenlediği kına gecesi organizasyonu gibi etkinliklerle adından söz ettiriyor. Kına organizasyon firmasının başlangıç fiyatları ise 500 TL olarak belirleniyor. Hestia Events hakkında daha fazla bilgi için içeriğimize göz atabilirsin.

Hestia Kına Gecesi Organizasyonu

Organizasyon firması, kına gecesi organizasyonu konusunda müşterilerinin işini kolaylaştırmak adına birçok imkan sağlıyor. Kına gecesinin olmazsa olmazlarından olan kına tahtı, kına mendili, kına tagı, mum, gelin ve damat örtüsü gibi detaylar firma tarafından sağlanıyor. Organizasyon boyunca kaliteli ışık, ses ve sahne sistemleri ile de kusursuz bir atmosfer yaratılıyor.

Aynı zamanda kına gecesi organizasyonu Hestia Events & Organizasyon ile birlikte yemekli veya yemeksiz de oluyor. Deneyimli bir catering firması hizmeti sunan organizasyon firması birbirinden lezzetli ana yemek menülerini sana sunuyor. Çeşitli içecekleri içerisinde barındıran kokteyl menüleri de seçeneklerin arasında yer alıyor.

Hizmet Tecrübesi ve Ayrıcalıkları

Hestia Kına Organizasyon, uzun yıllardır organizasyon sektöründe hizmet veriyor. Faaliyet gösterdiği seneler boyunca yüzlerce kına gecesi, düğün, sünnet düğünü, doğum günü ve baby shower gibi etkinlikler düzenleniyor. Sen de kına dışında diğer organizasyonların için de burayı tercih edebilirsin.

Özellikle kına gecesi organizasyonu kendine has süslemeleri ile dikkat çeken bir etkinlik. Organizasyon firması da kına gecesine özel konseptlerde ve temalarda süslemeleri ile beğeni topluyor. Farklı renklerde ve tarzlarda süslemeler arasından kendi sevkine en uygun olanı seçebilirsin.

Hestia Kına Organizasyon Fiyatları

Kına organizasyon firması etkinlik düzenleme fiyatları paket tercihine göre farklılık gösterebiliyor. Başlangıç paketi dahilindeki hizmetleri almak istersen fiyatı ortalama 500 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paket içerisindeki hizmetlerin fiyatı ise yaklaşık 1000 TL olarak belirleniyor.

Organizasyon firmasının paket içeriklerindeki hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için danışman servisimiz ile iletişime geçebilirsin. “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak da net fiyat bilgisi edinmen mümkün.

Hestia Kına Organizasyon Nerededir?

Hestia Events & Organizasyon, İzmir Bornova ilçesinde hizmet veriyor. Kına organizasyon firmasından randevu almak için DüğünYardımcısı.com danışman servisi ile ücretsiz iletişime geçebilirsin. Organizasyon firması kına gecesi organizasyonu için yüz yüze görüşmek istersen İzmir Metro, otobüs, minibüs gibi toplu taşıma hatlarını kullanabilirsin. Firmaya gitmek için açık adres ise şu şekilde:

Kazımdirik Mahallesi, Mustafa Kemal Caddesi, No:137, Bornova / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Paket, kına organizasyonu, kına kıyafeti kiralama içerir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kına paketleri bulunmaktadır. Kına paketleri içeriğini öğrenmek için teklif alabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Aksesuar kiralama olanağı sunulmaktadır.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

İsteğinize bağlı dekorasyon ve renk seçenekleri tercihinde bulunabilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Refika Ercübben & Dilek Çınar
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ