Hikaye Çekimleri

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday

Hikaye Çekimleri Hakkında

Hikaye Çekimleri, en özel düğün hatıralarını yaşatan hikaye fotoğrafçılığı ve çiftlerin en doğal hallerini yakaladığı kareleri ile ön plana çıkıyor. İstanbul, Pendik konumunda hizmet veren stüdyo, titiz çekim çalışmalarıyla genç çiftlerin rağbet gösterdiği dış çekim düğün fotoğrafçıları arasında yerini alıyor. Doğal ve samimi kareler ortaya çıkaran firmanın fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Firma ile ilgili tüm detaylar ise içeriğimizin devamında yer alıyor:

Hikaye Çekimleri Hizmet Yelpazesi

Geniş bir hizmet yelpazesi olan Hikaye Çekimleri, düğün sırasında artık geçmişte kalmış klasik pozların yanında sana birçok çeşitlilik sağlıyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi dendiğine oldukça yaratıcı fikirler ortaya çıkarıyor.

Portfolyosunda düğün, nişan, save the date, trashday, doğum, bebek, hamilelik, aile, sünnet ve katalog çekimleri bulunuyor. Çektiği anları bir hikaye haline getirme ilkesini benimseyen firma ekibi tüm planlamaları gelin ve damat adaylarının isteklerine göre gerçekleştiriyor.

Dış Çekim Olanakları

Hikaye Çekimleri, düğün fotoğrafçılığı sektöründeki en çok tercih edilen fotoğraf stüdyoları arasında yer alıyor. Olabildiğince doğal fotoğraflar ve gün ışığında, harika manzaraların önünde yapılan dış çekim, çiftlerin en en mutlu hallerini sonsuza dek aynı heyecanla hatırlamalarını sağlıyor.

Çiftlerin beklentilerini anlamak için çekimden önce bir görüşme yapılıyor. Derya Erdoğdu, konsept ve mekan isteklerinin yanında kendi tecrübeleriyle sana harika çekim fikirleri sunuyor.

Özellikle hikaye fotoğrafçılığında dikkat çeken Hikaye Çekimleri, senin isteklerine özel belgeseller yaratıyor. Düğün fotoğrafçısı, sürekli poz vermeni beklemek yerine ansızın yakalanan fotoğraflar ile en mutlu hallerini kaydediyor.

Hikaye Çekimleri İstanbul Dış Çekim Fiyatları

Firmanın fiyatları seçeceğin hizmetlere göre farklılık gösteriyor. Dış mekan ve şehir dışı çekimlerinde farklı bir fiyat yelpazesi belirleniyor. Firma ortalama olarak ise 1000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan kampanyalar hakkında bilgi almak için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Hikaye Çekimleri Nerededir? Nasıl Gidilir?

Stüdyo, İstanbul’un Pendik ilçesinde hizmet veriyor. Toplu ulaşım araçları ya da özel aracınla fotoğraf stüdyosuna kolayca ulaşım sağlayabilmen mümkün oluyor. 16, 16D, 222, KM13 numaralı otobüs hatlarını tercih edebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde:

“Batı Mevkii, Karanfil Sokak, Numara: 39, Kat: 1, Pendik / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Dış çekim, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi hizmetleri başlangıç paketi içeriği arasında yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerikleri ve aktif kampanya seçenekleri için ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimiz ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekim imkanlarından yararlanabilmen mümkün.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak stüdyo ile etkinlikten en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin tüm illerinde hizmet verilmekte.

Sipariş teslim süresi?

Ortalama 4 hafta içerisinde albümlerin teslimi sağlanıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ