Hint Bahçesi

2023 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
min
|
400
max
Kır Bahçesi Alanı
300
min
|
400
max
Otopark
750

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Doğa Manzaralı
Orman içi
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Hint Bahçesi Hakkında

Life Park içerisinde yer alan Hint Bahçesi, kır düğünü davetlerinde bölgenin en çok tercih edilen mekanları arasında yer alıyor. İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan bu mekanda unutulmaz bir davet seni bekliyor. Kişi başı 50 TL’den başlayan uygun fiyatları ve cazip düğün paketleri ile bu şık mekanı incelemeden geçme!

Hint Bahçe Life Park özelindeki aktif kampanyaları öğrenmek için DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz organizasyon planlamacıları ile iletişime geçebilirsin.

Hint Bahçesi Sarıyer Kır Düğünü Fiyatları

Orman içinde kır düğünü hizmeti sunan Hint Bahçesi’nin fiyatları menü seçimlerine ve davet günlerine göre değişebiliyor. Kokteyl davetler hafta içi kişi başı 50 TL, hafta sonu ise 80 TL civarında. Yemekli düğün etkinlikleri ise hafta içi kişi başı 80 TL, hafta sonu 100 TL civarında.

Hint Bahçesi yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak hazırlanan fiyatları görüntülemek için “Ücretsiz Teklif Al” formuna tıklamalısın.

Kır Bahçesi Kapasiteleri & Olanakları

Hint Bahçesi yemekli kır düğünü davetlerinde 400 kişiye kadar kapasite sunarken, kokteyl temalı davetlerinde bu sayı 750’ye kadar ulaşabiliyor. Yemekli ve kokteyl davetlerinde tüm menüler profesyonel bir ekip tarafından hazırlanıyor. Hijyen ve kaliteli malzeme kullanımı konusunda oldukça hassas olan mekanda birbirinden farklı menüler sunuluyor. Vegan, vejetaryen, çocuk menüsü gibi tercihler doğrultusunda Türk ve Dünya mutfağından menüleri tercih edebilirsin.

Sunulan en önemli hizmetlerden birisi de menü tadımı ile ilgilidir. Bu mekanda gösterişten çok kaliteye önem veriliyor. Bu yüzden de menüler konusunda çok hassas davranılıyor. Yemek menüsünün içine sinmesi adına tadım seçeneğinin yanı sıra ücretsiz menü değişikliği seçeneği de sunuluyor. Burada sunulan diğer hizmetleri catering, fotoğrafçı, ses ve ışık sistemi, sahne düzenlemesi şeklinde sayabiliriz.

Hint Bahçesi Özellikleri

Hint Bahçesi, tabiat parkı içerisinde doğa ile iç içe konumu ve şık dekorasyonu ile kır düğünü davetlerinin aranan adreslerinden biri olarak öne çıkıyor. Beyaz ağırlıklı mekan giydirmeleri bulunan mekanda davetli sayısına ve davet türüne göre farklı oturma düzenleri hazırlanabiliyor. Özellikle rüstik davetlerde sundukları ahşap masa ve tiffany sandalyelerde oturma düzeni, yaprak ve çiçek süslemeleri ile şıklığını tamamlıyor.

Mekan süslemelerinde doğal havayı yansıtan mekanda oldukça şık gelin tagı seçenekleri ve gelin yolu süsleme hizmeti sunuluyor. Hint Bahçesi bünyesinde ışıklandırmalar tabiat ormanının muhteşem atmosferini yansıtıyor. Ayrıca olumsuz hava koşullarına karşı kullanılabilen şemsiyeler de mekanın diğer artıları arasında yer alıyor.

Hint Bahçesi bünyesinde gerçekleştirebileceğin organizasyon çeşitleri kır düğünü ile sınırlı değildir. Bu şık mekan kına gecesi, mezuniyet töreni, söz, nişan, sünnet düğünü, konferans, bayi toplantısı gibi pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Hint Bahçesi Yol Tarifi & Adres

Mehmet Akif Ersoy Tabiat Parkı içerisinde yer alan mekan özel araçlarla ulaşıma uygun bir konumdadır. Sarıyer ilçe sınırları içerisinde yer alan mekanın 750 araç kapasiteli otoparkı da bulunuyor. Açık adresi ise şöyle;

“Kazım Karabekir Paşa Mevkii, Bahçeköy Caddesi, Mehmet Akif Ersoy Tabiat Parkı, Sarıyer / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kokteyl veya ikram menü, standart mekan süsleme, organizasyon sorumlusu, servis elemanı ve müzik hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, konsept mekan süsleme, düğün pastası, organizasyon sorumlusu, servis elemanı, fotoğraf ve video çekim hizmeti, sahne sistemleri ve canlı müzik bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

After party için ayrı alan seçeneği bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, mezuniyet partisi ve balo, konferans ve seminerler, davet ve resepsiyonlar ile kurumsal etkinlikler düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Süslemeler ve masa düzeninde mekana yaraşır biçimde rustik konsepte hazırlanmıştır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

400 kişiye kadar hizmet verebilen tabiat parkı içerisinde açık davet alanı bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Türk ve dünya mutfağından lezzetli menüler bulunan mekanda ayrıca çocuklara özel ve vejetaryen menü seçenekleri de bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Hint Bahçesi'nde kır düğünü konseptini tam olarak hissedeceksiniz. Mehmet Akif Ersoy Tabiat Parkı içerisinden yer alan mekana özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanda son teknoloji sahne sistemleri kullanılıyor. Canlı müzik orkestrası veya dj hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekan tarafından sizlere sunulan fotoğraf ve video kaydı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ayşegül Daimagüler
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ