Hotel Les Ottomans

2022 Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
300 TL
400 TL
Kokteyl
100 TL
150 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
min
|
400
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
300
min
|
400
max
Otopark
100

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Boğazda Düğün/Davet
Yalıda Düğün/Davet
Tarihi Mekan
Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Bahçe
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Kolonsuz salon
Konaklama
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Ses, ışık ve sahne sistemleri

Hotel Les Ottomans Hakkında

Hotel Les Ottomans, İstanbul Boğazı’nın en güzel manzaralı yerinde Kuruçeşme ilçesinde, sizleri muhteşem düğünler için bekliyor. Tarihi düğün mekanı Boğaz’da en güzel düğünler için saklanmış bir inci gibi parlamaktadır. İhtişamın ve şıklığın anlamını bulduğu bu mekanda düğün fiyatları sadece 100 TL’den başlamaktadır.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Hotel Les Ottomans, Osmanlı sanatının izlerini her köşesinde taşımaktadır. Dolayısıyla zengin bir geçmişe ve şahane bir atmosfere sahiptir. Bu sayede hayallerinin ötesinde bir düğün yaşatmayı vaat ediyor.

Otelin profesyonel organizasyon ekibi, senin arzuladığın temadan uygun geliştirilen yaratıcı önerilere sahiptir. İnce detaylardan, göz alıcı, estetik ve şık çiçek aranjmanlarına; büyülü ışık seremonileri, özel balayı odası ve denizden ulaşım konforu ile evlenmeyi bu muhteşem mekanda gerçekleştirmek isteyen çiftlerin rüyalarını süslüyor.

400 kişilik açık alanı ve 200 kişilik kapalı salonlarıyla eşsiz mutluluklara ev sahipliği yapan mekanda her detay düşünülmüştür.

Hotel Les Ottomans Hizmet Yelpazesi

Profesyonel organizasyon ekibi; yaratıcı dekorasyon fikirleriyle ilgilenirken usta şefler menüler üzerinde çalışmaktadır. Mekanda düğününü en güzel şekilde yapabilmen için yemekli ve kokteylli menüler tercih edilmiştir. Bu menülerde özellikle Dünya ve Türk mutfağının en leziz menü seçeneklerine yer verilmiştir.

Sen de seçtiğin bu leziz menüleri tadabilirsin ve gerektiği durumlarda değişiklikler yapabilirsin. Unutmadan, özel misafirlerin için Vegan, vejetaryen, diyabet ve kosher gibi menülerin olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Alanların her biri en güzel konseptlerle organize edilecektir. Müzik, ses ve sahne konusunda ise yine organizasyon sorumlularına güvenmelisin.

Hotel Les Ottomans Düğün Fiyatları

Tarihi düğün mekanı İstanbul Boğazı’nın sonsuz maviliği manzarasından güç almak isteyenlere göre! Böylesine uzun bir geçmişi olan ve tarihi anlamı büyük olan mekanda yeni bir tarih yazmak isteyen çiftler için fiyatlar özenle belirlenmektedir. Bu fiyatlar yemekli düğünler için 300 TL’den başlarken kokteyller için sadece 150 TL’den başlamaktadır.

Şimdi sen de bu muhteşem mekanda yerini ayırtmak istersen “Teklif Al” formunu doldurmalısın.

Hotel Les Ottomans Nerededir? Nasıl Gidilir?

Les Ottomans Hotel bulunduğu merkezi konum dolayısıyla ulaşım konusunda hiç sorun yaşatmamaktadır. Mekana, şahsi aracınla ya da toplu taşıma alternatifleriyle rahatlıkla gelebilirsin.

Özel aracınla gelecek olursan 100 araç kapasiteli otoparktan yararlanabilirsin. Ancak toplu ulaşım ile Kuruçeşme yönüne giden toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsin. Örneğin metro ve 40T, 42T otobüs hatlarını tercih edebilir veya Etiler- Beşiktaş dolmuş hattını da kullanabilirsin. Mekanın açık adresi şu şekilde:

“Muallim Naci Cad. No: 68 Kuruçeşme- Beşiktaş / İstanbul.”

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Konaklama imkanı bulunmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, after party, sünnet düğünü

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı alanda Sultan Meryem ve Sultan Nigar salonları 150 kişilik, açık alan olarak Bosfor ve Has Oda yemekli 250 kişiliktir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Vegan, vejetaryen, diyabet, kosher

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00

Manzara ve Lokasyon

Boğaz manzaralı, deniz manzaralı, tarihi mekan, şehir merkezi

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ