İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
100 TL
150 TL
Kokteyl
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
350
min
|
750
max
Kapalı Davet Alanı
350
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
350
min
|
750
max
Otopark
200

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Açılır kapanır tavan
Engelli girişine uygun
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

After party organizasyonu
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Hoşgeldiniz kokteyl sunumu
Jeneratör
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri Hakkında

İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri, İstanbul, Sarıyer ilçesinde bulunuyor. Farklı ve etkileyici dekorasyon stili ile sana çok güzel bir düğün daveti sunuyor. Bünyesinde barındırdığı ve yüzlerce davete ev sahipliği yapan İstinye Wedding House, 80 TL’den başlayan fiyatları hizmet veriyor.

Sen de indirim fırsatlarından yararlanmak ve mekanın olanakları ile ilgili tüm özel bilgilere ulaşmak için DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisini aramayı unutma!

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri, sana iki farklı davet alanı sunuyor. Kapalı davet salonu, yüksek tavanlı ve kolonsuz bir yapıya sahip. Osmanlı saray mimarisini andıran şık tasarımı, Sarıyer davet mekanları arasında gözde bir seçenek olmasını sağlıyor. Bu salonun 750 kişilik bir kapasitesi bulunuyor.  İstinye Wedding House teras alanının kapılarını da davetler için açıyor. Bu teras sana eşsiz bir İstanbul manzarası sunuyor. Bu alan da kokteyl düzeninde 750 kişilik bir kapasite sunuyor.

İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri Olanakları

Mekan, senin için tüm ayrıntıları düşünüyor. Organizasyon sorumlusu ile düğün davetinin tüm süreci planlanıyor. Misafirlerin ilk olarak kokteyl sunumu ve ikramlar ile karşılanıyor. Kristal şamdanlar ve suplalar ile süslenmiş masalar, mekanın dekorasyon stiline oldukça uyum sağlıyor.

Sosyal tesisler, menü açısından sana geniş bir yelpaze sunuyor. Kokteyl menüsü, nikah menüsü ve set menü olarak üç seçenek sunuluyor. Yemekli davetlerde başlangıç tabağı, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşan dört aşamadan oluşan bir yemek sunumu yapılıyor. Ayrıca menülerde damak zevkine göre değişiklik yapabiliyorsun.

Mekan, son teknoloji ışık, sahne ve ses hizmetleri sunuyor. Sana da tüm gece hiçbir şey düşünmeden orkestra ve canlı müzik eşliğinde eğlenmek kalıyor. Ayrıca after party sayesinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenme imkanın var. 400 araçlık otopark ve vale hizmeti bulunan mekan, misafirlerine geceye keyifli bir başlangıç yapmasını sağlıyor.

İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri Düğün Fiyatları

Mekan, hata içi ve hafta sonu davetleri için farklı fiyatlar sunuyor. Yemekli organizasyonlar için kişi başı fiyatları 100-150 TL olurken, kokteylli davet organizasyonlarında kişi başı fiyatları 80-100 TL arasında değişiyor. Tüm bu fiyatlar seçeceğin davet paketine göre değişkenlik gösterebiliyor.

Güncel fiyatlar için bilgi almak istersen hemen sayfanın yukarısında bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri Nerededir?

Mekan, İstanbul, Sarıyer konumunda bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde hem özel aracınla hem de toplu taşıma ile kolayca ulaşabilirsin. Bunun için 59A, 40B, 29Ş otobüs hatlarının yanı sıra M2 metro hattını kullanabilirsin. Açık adresi ise şu şekilde;

“İstinye, Katar Caddesi, No:17, Sarıyer / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri, sana başlangıç paketi olarak, organizasyon sorumlusu, düğün davetin için kapalı yada açık davet salonu, catering hizmeti gibi hizmetler içermekte.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketinde, organizasyon sorumlusu, menüde değişiklik, otopark alanında vale hizmeti, masa ve şamdan süslemeleri, gelin yolu gibi hizmetler sunmakta.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Sunduğumuz ek avantajlar, menülerde çocuklar , vejeteryan, vegan ve diyabet rahatsızlığı olan kişiler için özel menüler hazırlanmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün daveti dışında istersen, nişan, kına gecesi, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinliker gibi organizasyonlarını da burada yapabilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Organizasyon firmasını dışarıdan temin edebilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

3 adet salonu vardır. 1adet açık, 2 adette kapalı alanı vardır. Açık alanı 1500 kişi kapasiteli açılır-kapanır tavanı olan terasında İstanbul manzaralı bir salondur. İlk davet alanı Osmanlı tarzı mimari yapıya sahip olan, kolonsuz, yüksek tavanlı, 600 kişi kapasiteli salondur. İkinci kapalı salonu ise 300 kişilik fuaye salonudur. Bu salonda toplantı tarzı organizasyonlar yapılmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri, sana geniş bir yelpaze sunuyor. Düğün davetinde ilk olarak misafirlerini karşılama kokteyli sunuluyor. Eğer davetini yemekli istersen sana özel 3 farklı menü alternatifi sunuluyor. Kokteyl menüsü, nikah menüsü ve set menü olarak. Bu menülerin içerisinde, başlangıç tabağı, ara sıcak ve ana yemek bulunmakta. Eğer içerisinde damak zevkine uygun olmayan bir şey olursa, menüyü istediğin şekilde değiştirebilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servisimiz saat 02.00'a kadar devam etmektedir.

Manzara ve Lokasyon

İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. Eşsiz deniz ve doğa manzarası vardır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Müzik yayını ve servisimiz saat 02.00'a kadar devam etmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ