Ihlamur Kasrı

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
90 TL
130 TL
Kokteyl
90 TL
130 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
2.000
min
|
3.000
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Masa şamdan seçenekleri

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Ihlamur Kasrı Hakkında

Ankara’nın merkezi Keçiören ilçesinde Ihlamur Vadisi’nde Selçuklu mimarisinden esinlenilerek oluşturulan Ihlamur Kasrı Ankara, 15000 metrekare alan üzerinde kuruludur. 1000 ile 3000 kişi arasında değişen kapasitelere sahip salonları ile hizmet verir. Kişi başı kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlayan mekan hakkında detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Ihlamur Kasrı Ankara Olanakları Nelerdir?

Düğün, nikah, kokteyl, kına gecesi, nişan, mezuniyet, bayi toplantısı dahil olmak üzere toplu organizasyonlar için Ankara’nın seçilmiş mekanlarından bir tanesi olan Ihlamur Kasrı Ankara profesyonel yaklaşımı ile de dikkat çeker. Kompleksin geneline göz atıldığı zaman geleneksel tarzın modern detaylar ile hareketlendirildiği görülür.

Kır düğünü davetinin tüm detaylarında sana yardımcı olacak organizasyon sorumlusu kusursuz bir etkinlik geçirmeni sağlar. Konukların daha ilk andan itibaren hostesler tarafından karşılanırlar ve salona kadar yönlendirilirler.

Ihlamur Kasrı’nda düzenleyeceğiniz davetler sırasında ulaşacağın bir başka avantaj ise teknik alt yapı. Full HD Led ekranlar, canlı yayın yapabilen reji masası, havalandırma sistemleri, özel ışık tasarımları ile kendini çok daha özel hissedersin.

Ihlamur Kasrı Kapasiteleri Nelerdir?

Kasrın salon özelliklerine gelindiğinde ise Halil İbrahim Sofrası altı metre tavan yüksekliği ve 1250 kişilik kapasitesi ile öne çıkar. Ferah ve iç açıcı bir görünüme sahip olan salonda her türlü davet düzenlenebilir. Hayrunnisa ve Aysira Kına Konakları ise 170’er kişilik kapasiteleri ile gelinleri düğünlerinden önce eğlendirmek için hazırdır.

Tüm Ankara’yı seyredebileceğin Ay Teras ise 1500 kişilik kapasitesi ile kasrın açık alanıdır. Kurumsal etkinlikler için özel olarak tasarlanmış Divan Odası 190 metrekare alan üzerine kuruludur ve 200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ihlamur Kasrı Ankara Kır Düğünü Fiyatları

Mekan fiyatlar konusunda oldukça cazip seçenekler sunar. Kokteyl düzeninde davetler kişi başı 90 – 130 TL’den başlar. Yemekli kır düğünü davetlerinde ise kişi başı 90 – 130 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Keçiören Belediyesi ve Kaymakamlığı binalarına 500 metre mesafede olan Ankara Ihlamur Kasrı’na 415, 419, 420, 482, 487-3 numaralı otobüsler ile ulaşılabilir. Kasrın otopark ve vale hizmeti de mevcuttur. Açık adresi ise şöyle;

Kalaba, Atatürk Cd. D:No: 17, 06120 Keçiören / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, düğün pastası, yemek servisi, mekan süsleme, servis elemanı, fotoğrafçı ve orkestra gibi hizmetler bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları, evlilik teklifi organizasyonu, kahvaltı organizasyonları, iftar yemekleri, yılbaşı partisi organizasyonu, mezuniyet partisi ve balo, üniversite mezun toplantı ve davetleri, konferans ve seminerler, davet ve resepsiyon, kulüp davetleri, brunch ve piknik etkinlikleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, yıllık değerlendirme toplantıları gibi davetlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Ihlamur Kasrı'nın organizasyon sorumlusuna süslemeler konusundaki isteklerinizi anlatın ve arkanıza yaslanın. Masaların, salonun, geçiş yollarının, gelin ve damat için ayrılmış alanın süslemeleri belirlediğiniz konsept doğrultusunda yapılır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Mekan bünyesinde açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Özel dekorasyonları ve süsleme seçenekleri ile öne çıkan mekanlarda dilediğiniz organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Catering servisi için de Ihlamur Kasrı'ndan destek alabilirsiniz. Yemeklerin kalitesi kadar sunumları da sizleri tatmin edecek düzeyde. Menünün belirlenmesinde tadım etkinliği talep edebilir, size uygun lezzetleri seçebilirsiniz.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24.00'a kadar devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Ankara Konağı'nın açık alanı olan Ay Teras, geniş bir Ankara manzarasına hakim. Özellikle geceleri şehrin ışıkları manzaraya çok özel detaylar katar. Karanlık çöktüğünde karşınızda olan manzara sizlere gökyüzü ile şehrin bir noktada birleştiği hissini uyandırır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve müzik konusunda da Ihlamur Kasrı sizlere tam istediğinizi sunacaktır. Sadece müzik seçimi değil aynı zamanda müzik sistemlerinin de son teknolojik ekipmanlar ile donatılmış olması da bir ayrıcalık olarak karşınıza çıkacak.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Her bir ayrıntıda sizleri özel hissettirmek için çabalayan Ihlamur Kasrı, fotoğraf ve video çekimlerinizi de mükemmel bir şekilde sonuçlandırır. Kasrın önünde bulunan havuz ve ışıklandırılmış alanlar fotoğraf çektirebileceğiniz bölümler arasındadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ