İlay Yiğit Masal Moda

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
4.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

İlay Yiğit Masal Moda Hakkında

İlay Yiğit Masal Moda ile en özel gününde prensesler gibi ışıldamak ister misin? Cevabın evet ise seni İzmir’in Konak ilçesinde hizmet veren modaevine davet ediyoruz. Sıra dışı tasarımlarının seni büyüleyeceğine şimdiden eminiz. Modaevinin başlangıç gelinlik fiyatları ise 2000 TL. Zaman kaybetmeden firma hakkındaki detayları sana sunalım!

Hizmet Yelpazesi & Olanakları

İlay Yiğit Masal Moda bir gelinin isteyebileceği her türlü hizmeti gözler önüne seriyor. Modaevine adımını attığın andan itibaren tüm bu sürece seninle birlikte tanıklık ederek seni bu mutlu gününe en özel şekilde hazırlıyor.

Seçenekler arasında sadece hazır modeller yok. Evliliğe hazırlık yapan herkesin hayallerini süsleyen bir gelinlik var. Senin hayallerinin tasarımı nasıl? Sade, klasik veya dantel işlemeli bir model mi? Aslında modaevi için tüm bunların bir farkı yok. Çünkü onlar A’dan Z’ye tüm tasarımları bünyelerinde bulunduruyor ve hayata geçirebiliyorlar.

Tüm prova hizmetleri, hazır modellerde yapılan tadilatlar, abiye ve nişanlık çeşitleri gibi seçenekler firma tarafından sunulan olanaklar arasında yer alıyor.

Gelinlik Modelleri

Modaevinde gelinlikler kumaşlarına, tarzlarına ve hatta formlarına kadar kategorilendiriliyor. A kesim, balık ve prenses gibi kesimler, bohem, klasik ve modern tasarımlarla bütünleşiyor. Omuzda ve kolda bulunan tüy detayları, dantel işlemeleriyle farklılaşıyor. Böylece ortaya ışıl ışıl gelinlikler çıkıyor.

İlay Yiğit Masal Moda’da gelinlik çeşitlerine ek olarak geniş renk kumaş seçenekleriyle abiye, kına kıyafetleri, nişanlık gibi tasarımlar yer alıyor. Gelin kesesi, ayakkabısı, duvağı da olmazsa olmazlardan.

İlay Yiğit Masal Moda İzmir Gelinlik Fiyatları

Tüm hazır modelleri ve prova hizmetlerini içerisinde barındıran başlangıç paketinin fiyatı 2000 TL. Ek olarak sana özel gelinlik tasarımları, sana özel aksesuarlar gibi hizmetlerin dahilinde de fiyatlar ona göre şekilleniyor. Her şey dahil paket fiyatı ise 4000 TL’ye ulaşıyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel indirimli fiyatlar hakkında bilgi almak istersen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak ekibimizle iletişime geçebilirsin.

İlay Yiğit Masal Moda Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Konak konumunda bulunan modaevine merkezi lokasyonu sayesinde ulaşım bir hayli kolay. Toplu taşıma araçları aracılığıyla veya kişisel aracınızla modaevine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. İlay Yiğit Masal Moda’nın açık adresi ise şu şekilde;

“Akdeniz Mahallesi, Fevzipaşa Bulvarı, No:41, Akseki İş Hanı, Daire:202, Konak / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerisinde, hazır dikim modellere ek olarak özel tasarım modeller, kişiye özel aksesuar tasarımları, gelin çiçeği, duvağı gibi aksesuarların temini, tadilat uygulamaları ve tüm prova hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik modellerine ek olarak nişanlık, kına gecesi kıyafetleri, abiye gibi modeller de tasarlaması ile farklılaşıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak etkinlikten 14 gün önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

İlay Yiğit Masal Moda, 2 hafta içerisinde sipariş teslimi sağlıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ