İlci Residence Hotel

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
190 TL
Kokteyl
85 TL
100 TL
Pasta - Meşrubat
85 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
150
max
Otopark
40

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Asansör
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Teras

Olanaklar

Animatör
Barkovizyon
Catering hizmeti
Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Otopark alanı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı

İlci Residence Hotel Hakkında

İlci Residence Hotel Ankara Çankaya’nın en çok tercih edilen otelde düğün mekanıdır. Şık dekorasyonu ve lezzetli ikramları ile konuklarını bekliyor. Kapalı davet alanı butik etkinlikler için olduk ideal. Yüksek hizmet kalitesi ile uygun fiyatları tüm çiftleri mutlu ediyor. Kişi başı 85 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

İlci Residence Hotel kapalı alanı ile her mevsim konuk ağırlayabiliyor. 50 – 150 kişilik davet verme imkanın bulunuyor. Otopark alanı ile de konuklarının park sorunu yaşaması önleniyor. Şehir manzaralı mekan kurumsal davetler, açılışlar, düğün, kına, motivasyon eğlenceleri, toplantılar, sünnet töreni ve balolara ev sahipliği yapıyor. Her özel güne profesyonel ekip temin edilebiliyor.

Şık supla ve şamdanlarla süslenen mekana herkes hayran kalıyor. Otelin dekorasyonuna renk katan aksesuar seçimleri, kırmızı hali, masa ve sandalye giydirmeleri yapılıyor. Mekan her organizasyona uygun oturma planı ve süslemelerle tamamlanıyor.

İlci Residence Hotel Ankara Düğün Fiyatları

Otelde düğün fiyatları tercih edeceğiniz yemekli ve kokteyl menü seçimleri, konuk sayısına göre değişiklik gösteriyor. Yemekli otelde düğün fiyatları kişi başı 150 – 190 TL arasında değişiyor. Kokteyl ise 85 – 100 TL arasında oluyor.

Temsilcilerimizden ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsin. Sana özel kampanyaları değerlendirmek için acele et.

Sunulan Hizmetler

İlci Residence, Çankaya otelde düğün davetlerinde en çok tercih edilene mekanlardandır. Butik törenlerde samimi bir ortam yaratmak isteyenler için oldukça ideal bir mekan. Otelde sunum, konferans ve seminer için de tercih edebilirsin. Düğün etkinlikleri için dj ve orkestra ekibi güncel düğün parçaları ile herkesi harekete geçiriyor. Konuklarınla keyif içinde dans edebiliyorsun.

Yemekli ve kokteyl menüleri ise oldukça zengin. Kırmızı ve beyaz et seçenekleri, mevsim salataları, meze seçenekleri sunuluyor. Aperatif lezzetler, ara sıcaklar ile zengin bir masa hazırlanıyor. Dilersen catering hizmeti alabiliyorsun. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da bulunuyor. Düğün pastası ise herkesin damağında iz bırakıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya konumundaki İlci Resience Hotel merkezi konumu ile kolay ulaşım seçenekleri sunuyor. Kızılay ve Sıhhıye’deki otobüs, dolmuş hatlarını kullanabilirsin. Metro ve taksi seçeneklerini değerlendirebilirsin. Mekanın açık adres:

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ