İncek Apple Garden

2023 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
190 TL
240 TL
Kokteyl
170 TL
220 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
2.000
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
2.000
max
Otopark
750

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Supla
Şamdan
Açılır kapanır tavan
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gazebo
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Yüksek tavan
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Bando temini
Barkovizyon
Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yöresel oyun ve dans grupları
Çekimlerin orijinal teslimi
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Fide / Çiçek
Kokteyl menü
Yemek Servisi
Servis hizmeti
After Party için Ayrı Alan
Alkol Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

İncek Apple Garden Hakkında

Gölbaşı İncek Apple Garden kır düğünü davetlerini yepyeni bir soluk getiriyor. Mekan cazip düğün paketleri ile de tercih edilirliğini arttırıyor. Kişi başı düğün fiyatları 170 TL’den başlayan mekan hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

İncek Apple Garden Özellikleri

5 dönümlük geniş bir arazide yer alan bu mekanda 2000 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler mekana zarif ve şık bir hava katıyor. Müzisyenleri ve nikah alanını daha rahat görmek adına dans pistinin tam karşısına yerleştirilen masalar sayesinde hiçbir davetlin eğlenceden geri kalmayacak.

İncek Apple Garden açık alanın yanında kapalı davet alanına da sahip. Daha az sayıdaki misafirler için tasarlanan bu mekanda da 250 kişiyi ağırlaman mümkün.

Bu güzel mekanda sadece kır düğünü davetleri değil daha birçok etkinliği gerçekleştirmen mümkün. Nikah, mezuniyet partileri, açılışlar veya şirket yemekleri ve daha fazlaları. Hatta piknik ve brunch etkinlikleri bile düzenleyebilirsin.

İncek Apple Garden Gölbaşı Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın kır düğünü fiyatları kokteyl menülerde hafta içi kişi başı 170 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise 220 TL’den başlayan fiyat seçenekleri bulunuyor. Yemekli menülerde ise fiyatlar seçimine göre değişiyor. Genel olarak fiyatların 190 – 240 TL’den başladığını söyleyebiliriz.

Olanakları

İncek Apple Garden düğün mekanı olmasının yanı sıra restaurant olarak da hizmet vermekte. Bu yönden geceni yemekli kır düğünü davetlerini rahatlıkla bu şık mekanda düzenleyebilirsin. Profesyonel mutfak ekibi bulunan Apple Garden’da birbirinden lezzetli menü seçenekleri bulunuyor. Kırmızı et, beyaz et ve kokteyl seçeneklerinden dilediğini seçebilirsin.

İncek Apple Garden’ın sahip olduğu en güzel detaylarından bir diğeri ise gelin ve damadın hazırlanması ve konaklaması adına dizayn ettikleri villa. Bu gelin odası tamamen ihtiyacına uygun şekilde dizayn edilmiş.

Nerededir?

Mekan Ankara’nın kır düğünü adresi Gölbaşı ilçesinde hizmet veriyor. 192 ve 584 numaralı araçlarla mekana ulaşım sağlayabilirsin. Özel araçla gelecek olan davetlilere 750 araç kapasiteli otopark sunan mekanın açık adresi şöyle;

İncek, &, Yonat Sokak, Turgut Özal Blv. No:5, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Standart paket içeri̇ğIinde bulunan süsleme çeşitleri̇mi̇z mevcuttur. Aynalı c masalar ,aynalı şölen masaları ve süslemeleri̇ ,yuvarlak masalar ve masa örtüleri̇ ,supla çeşİtleri̇ ,şamdan çeşitleri̇ ,geli̇n yolu süslemesi̇ ,ni̇kah alanında kullanılan gazebo , tag ve sandalye süslemeleri̇ ,tiffany sandalyeler ve süslemeleri̇ ,açılır kapanır tenteni̇n led Işıklar ve şifonlar ile süslenmesi̇ ,mekan süslemeleri̇ çiftleri̇mi̇zi̇n beğeni̇leri̇ne sunulmuştur.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl menü ,beyaz ve kırmızı etli̇ ana menü ,özel menü seçenekleri̇ ,di̇yabet ,çocuklara özel ,kosher ,vegan ,vejeteryan menü çeşitleri̇ mevcuttur.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23.30

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

4+1 orkestra ses ışık si̇stemi̇ paket fiyatlarımıza dahi̇ldi̇r.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Taki̇p kamerası , çifti̇n içinde bulunduğu tüm fotoğrafların di̇ji̇talleri̇, 50 adet basım paket fiyatlarına dahi̇ldi̇r.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ