İsa Dülger Photography

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Fotoğraf ve video çekimi
Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

İsa Dülger Photography Hakkında

Dünya evine girmeye adım adım yaklaşıyorsun. Peki bu tatlı telaşları veya en kıymetli anları ileride hatırlamak için profesyonel bir destek almaya ne dersin? Bağcılar merkezli İsa Dülger Photography, hem düğün fotoğrafçısı hem de dış çekim hizmeti ile en özel kareleri sana sunabilir. Başlangıç fiyatları 1000 TL’den başlayan firma hakkında tüm merak ettiklerini yazımızda bulabilirsin.

Düğün & Dış Çekim Hizmeti

Mükemmeliyetçi bir yapıya mı sahipsin? O zaman İsa Dülger Photography ekibi ile çok iyi anlaşacaksın. Düğün fotoğrafçısı olarak bugüne kadar sayısız çekim yapan firma, kusursuz kareler yakalamak için ince hesaplar yapıyor. Bu bağlamda; İstanbul ilindeki birçok keşfedilmemiş dış çekim alanını keşfeden İsa Dülger, ölümsüz fotoğraflar için ömürlük yerler sunacak.

Senin hayallerine ve perspektif algına çok değer veren firma, duvarına asmak istediğin o müthiş fotoğrafı anlatmanı istiyor. Hayallerini gerçeğe çevirecek İsa Dülger Photography, video çekimi ve montajı konusunda da bir hayli tecrübeli. Talebin doğrultusunda save the date, düğün klibi, düğün hikayesi hazırlayabilen firma, düğün belgeseli de yaratabiliyor. Son zamanların gittikçe popülerleşen “Trashday” akımı da İsa Dülger’in portfolyosunda bulunuyor.

İsa Dülger Photography İmkanları

Stüdyosu Bağcılar ilçesinde bulunan İsa Dülger, gelen talepler doğrultusunda Türkiye’nin 81 ilinde de çekimler gerçekleştiriyor. Bu yönü ile de oldukça tercih edilen firma, Marmara Bölgesi’ni karış karış ezberlemiş desek yeridir. Düğün haricinde; nişan, mezuniyet ve kına gecesi etkinliklerine de çekim desteği veren dış çekim fotoğrafçısı, moda alanında da boy gösteriyor.

İsa Dülger Photography özelinde daha fazla imkan bilgisine sahip olmak için ücretsiz hizmet veren organizatörlerimizi aramalısın. Erken rezervasyon avantajları için de organizasyon danışmanlığı servisimize vakit kaybetmeden telefon açabilirsin.

Dış Çekim & Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Fiyatları; seçtiğin pakete, bulunduğun konuma ve uygulamak istediğin konsepte göre değişkenlik gösteren firma, iki adet hizmet paketi bulunduruyor. İsa Dülger, başlangıç paketi için 1000 TL, her şey dahil paketi fiyatları için ise 1500 TL’lik bir değer biçmiş.

Talep ettiğin çekim türüne göre en net dış çekim fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmalısın. Ayrıca formu doldurduktan sonra görüntüleyeceğin düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün Yardımcısı’nın ayrıcalıklı indirimleri de yansıtılarak belirleniyor.

İsa Dülger Photography Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ücretsiz danışman ekibimiz aracılığı ile ulaşabileceğin İsa Dülger, Yıldıztepe Mahallesi konumunda bulunuyor. Bağcılar Caddesi üzerinde yer alan stüdyoya toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla gidebilirsin. Navigasyon veya GPS kullanarak İsa Dülger Fotoğraf Stüdyosu’na gidecek site okuyucularımız için firmanın açık adresi şu şekildedir;

“Yıldıztepe Mahallesi, Beyaz Çırağan Düğün Salonu, Bağcılar Caddesi, Bağcılar / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Dış çekim hizmeti, çekilen karelerin orjinal teslimi ve çekim ekipmanları temini başlangıç paketi içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Çekim öncesi organizasyon toplantısı, konsept hikaye ve klip yaratımı, belirlenen temaya uygun çekim ve dış çekim mekanı önerileri her şey dahil paketi kapsamında sıralanmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İsa Dülger, gelen talep doğrultusunda şehir dışı çekim hizmeti de verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, nişan merasimi çekimi, sünnet düğünü çekimi, belgesel - hikaye & klip tasarımı ve düzenlenmesi, moda kataloğu çekimi ve diğer konsept çekimler İsa Dülger'in hizmet verdiği kalemler arasında yer almaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekim yaptırmak istediğin veya düğün tarihinden en az 7 gün önce İsa Dülger Photography ile irtibata geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkezi İstanbul'un Bağcılar ilçesinde bulunan düğün fotoğrafçısı, istek doğrultusunda 81 vilayette de çekim hizmeti sağlayabiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Çekilen fotoğrafları en geç 21 gün içerisinde temin edebilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
İsa Dülger
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ