İstanbul Girls Orchestra

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
7.500 TL
Her Şey Dahil Paket
10.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

İstanbul Girls Orchestra Hakkında

İstanbul Girls Orchestra en mutlu gününde sana, partnerine ve tüm davetlilere unutulmaz bir gece yaşatacak. İstanbul Fatih lokasyonunda bulunan ofisine giderek görüşme yapabilirsin. Ekipman kalitesi, uygun fiyatları ve başarılı sesleri ile de ön plana çıktığını söylemeden geçmeyelim. Düğün orkestrası fiyatları ise, 7500 TL’den başlıyor. Orkestra detayları yazımızın devamında.

Hizmet Yelpazesi

İstanbul Girls Orchestra yalnıca düğünlerde değil; diğer pek çok organizasyonda sahne alıyor. Kurumsal etkinlik ve toplantılar, açılış ve davetler, kına gecesi ve nişan etkinliğinde de sahne alabilmekte.

Kaliteli ses ve sahne ekipmanlarını da kendileri temin edip, kurulumunu sağlayan ekip sana eğlenceli bir gece hazırlıyor. Düğün orkestrasının sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık servisimizden yararlanabilirsin.

Düğün Orkestrası Olanakları

9 Kadın müzisyenden oluşan İstanbul Girls Orchestra, alanında oldukça iddialı bir ekip. Düğün orkestrası çiftlerle önceden tanışmak ve beklentilerini öğrenmek için planlama toplantısı düzenliyor. Düğün öncesi yapılan planlama toplantısında gelin ve damat adayının zevkine göre şarkı listeleri hazırlanıyor.

Repertuarlarında her tür ve çeşitli dillerde şarkıları barındırdıkları için harika saatler seni bekliyor. İstersen dj, davul ve perküsyon şov hizmeti de alabilirsin. Düğün orkestrası ile en mutlu gününü şenlendirmek istersen etkinlikten en az 1 ay önce iletişime geçmelisin.

İstanbul Girls Orchestra Fiyatları

Düğün orkestrası fiyatları; planlanan organizasyonun türüne, ek hizmet ve çeşitli şovlara göre değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketi fiyatları 7500 TL’den; her şey dahil pakette ise fiyatlar 10000 TL’den başlamakta. Cep yakmayan fiyatlar karşılığında eğlenmek artık hayal değil.

Paket fiyatları hakkında bilgi almak ve kampanyalardan yararlanmak için Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurabilirsin.

İstanbul Girls Orchestra Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Fatih ilçesine bağlı Unkapanı semtinde bulunan ofise, merkezi konumu sayesinde oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Toplu taşıma kullanacaksan; 32, 33, 82, 92, 92C, 94 ve 145T numaralı otobüsleri tercih edebilirsin. M2 metrosunun Yenikapı durağında inip 5 dakikalık bir yürüyüşle de adrese ulaşım sağlayabilirsin. Özel aracı ile gidecekler için ise açık adresi şu şekilde:

Yavuz Sinan Mah. No:6613 Unkapanı, Fatih / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde; ses ve sahne ekipmanları, düğün öncesi planlama toplantısı, dj ve orkestra yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; davul şovu, müzik grubu ve kişiye özel müzik listesi bulunmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Düğün orkestrası; şehir dışı hizmeti, ek şovlar ve planlama toplantısı gibi avantajlar sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm resmi ve özel günlerinde sahne alabilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak İstanbul Girls Orchestra ile düğün orkestrası için en az 1 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm Türkiye'de hizmet veren düğün orkestrasının merkez ofisi, İstanbul'un Fatih semtindedir.

1 görüş

  1. Bozcaada,da bize unutulmaz gece yaşattılar Binlerce teşekürler kızlarımızaözelliklede ipanyol ve romen dansları ile çoşturan kızımıza şarkıları ile bizi mest eden kızlarımıza Davul şovlayerimizde oturtmayan kızlarımıza seslerine yüreklerine tşkler

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ