İstanbulensis

2023 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
500
min
|
800
max
Otopark
250

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Bahçe
Engelli girişine uygun
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Kokteyl menü
Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

İstanbulensis Hakkında

İstanbulensis, şehrin ortasında doğa ile iç içe mekanları ile en özel günlerine ev sahipliği yapıyor. İstanbul’un Kartal ilçesinin en çok tercih edilen davet alanları arasında yer alan mekanın kişi başı fiyatları 10 TL’den başlıyor. Ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutma!

İstanbulensis Özellikleri

Mekan açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alanda hizmet vermekte. Açık alan, doğayla iç içe, yeşillerin arasında harika bir atmosfere sahip. 500- 750 kişi kapasitesi ile geniş bir alanda hizmet verilmekte. Kapalı alan ise tamamen ahşap ürünler ile dekore edilmiş. Kapalı salon 500-750 kişi kapasiteli bir alana sahip. Mekan, kapalı alanda bulunan 8 adet WRF sistem klima ile yaz kış hizmet verebilmekte.

İstanbulensis, misafirlerinin rahatlıkla oturabilmesi ve dans edebilmesi için yeterli alanı sağlanmış. Büyük yuvarlak masalar, zarif çiçek detayları ile renklendirilmiştir. Modern çizgiler taşıyan yemek servisleri ile şıklığı tamamlayan göz alıcı noktalar özenle hazırlanmış.

Olanakları

İstanbulensis bünyesinde muhteşem doğa manzarası ile gelin ve damat için dış çekim alanı sunuluyor. Dilersen fotoğraf çekimini İstanbulensis’in muhteşem manzarasında gerçekleştirip, düğüne hızlıca geçiş yapabilirsin. Böylelikle İstanbul’un yoğun temposu ve trafik gecikmelerine de önemli bir çözüm getirilebilir.

Organizasyonunu yemekli veya kokteyli tercih edip, şeflerin eşsiz lezzetleri ile konuklarına keyifli bir akşam yaşatabilirsin. Sadece yetişkinler için değil çocuklar için de özel menüler hazırlanmakta. Alanların büyük, geniş ve ferah olması sayesinde tüm gece rahatlıkla eğlenebilirsin.

Güler yüzlü ve profesyonel bir ekip gece boyu konukların ile bizzat ilgilenecek. Yemek servisi, ses, ışık sahne hizmeti gibi önemli ayrıntılarla tek tek ilgilenmene gerek kalmadan anın tadını çıkarabilirsin.

İstanbulensis Düğün Davet Fiyatları

İstanbulensis, davet alanlarının büyüklüğü ve uygun fiyatları ile özellikle kalabalık aileler için birebir fırsatlar sunuyor. Kokteyl düzeninde davetler 10-30 TL bandından başlarken, yemekli düğün davetleri kişi başı 30-50 TL civarında seyrediyor. Menü seçimlerine göre değişebilen fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Nerededir?

İstanbulensis’e, Kartal ilçesindeki merkezi konumu sayesinde özel aracınla ya da toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Özel aracı tercih edecek konuklar için otopark hizmeti mevcut. Toplu taşıma ile gelmeyi tercih eden misafirler, 122H, – 131Ü, – 132V, – 18K, – 18Ü numaralı otobüsleri kullanabilirler.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kokteyl servisi, organizasyon sorumlusu, mekan süsleme ve orkestra hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, fotoğraf ve video çekim imkanı, konsept mekan giydirme, müzisyen hizmeti, düğün pastası, servis elemanı ve karşılama kokteyli bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Engelli girişi, after party alanı, menü tadımı ve menüde değişiklik olanağı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekan bünyesinde düğün, kına gecesi, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, baby shower, kahvaltı organizasyonları, mezuniyet partisi ve balo, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları gibi davetlerini düzenleyebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önce iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, gelin yolu, çiçek süsleme, şamdan ve supla seçenekleri bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

İstanbulensis, açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alanda hizmet vermektedir. Açık alanın muhteşem doğa manzarası, kır atmosferini aratmamaktadır. 500-700 kişilik misafir kapasitesi ile kalabalık ailelerin yazın en çok tercih ettiği alandır. Kapalı alanın ise ahşap detaylar ile zenginleştirilmiştir ve yaz- kış kullanım imkanı vardır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

İstanbulensis, organizasyon öncesi tadımlar ile menüde değişim imkanı sunuyor. Sadece yetişkinler için değil özel çocuk menüsü ile çeşitlilik sunmakta. Kokteyl, kırmızı et ve beyaz et menülerini de değerlendirebilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

İstanbulensis, İstanbul'un Kartal ilçesinde hizmet veriyor. Orman, bahçe, doğa manzarası ile ferah bir alanda eğlencenin tadını çıkarabilirsin. Özel aracın ile kolaylıkla bulabileceğiniz merkezi konuma sahip. 122H, - 131Ü, - 132V, - 18K, - 18Ü numaralı otobüsler İstanbulensis'in yakınındaki duraklardan geçiyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanda canlı müzik hizmeti bulunuyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanda fotoğrafçı ve kameraman hizmetleri bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ