İxir Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

İxir Kuaför Hakkında

İxir Kuaför, Ankara Çankaya ilçesinde tüm gelin adaylarının uğrak noktası oluyor. Gelin saçı tasarımları ve profesyonel gelin makyajı ekibi, 800 TL’den başlayan paket fiyatları ile hizmet veriyor. Düğün gününe kuaför salonu tarafından nasıl hazırlanacağını merak ediyorsan seni yazının devamına bekliyoruz.

Gelin Saçı ve Makyajı Olanakları

İyi bir gelin saçı ve makyajı düğün gününde kendini özgür hissetmeni sağlar. Bunun bilincinde olan İxir Kuaför Güzellik Salonu, ekibi ile birlikte yıllanmış deneyimlerini özel günün için kullanıyor. Birbirinden güzel saç tasarımları ile birlikte duvağına uyumlu olabilecek gelin saçı aksesuarlarını da bünyesinde barındırıyor. Sana ve duvağına uygun olan alternatifleri ekip ile birlikte değerlendirerek karar verebiliyorsun.

Makyaj için önemli olan gelinliğin arka planında kalması. Bu doğrultuda makyözler soft tonlarda makyaj ürünleri ile ten rengine yakışacak şekilde gelin makyajı yapıyorlar. Yüz hatlarını belirgin kılarak fotoğraf çekimlerinde fotojenik çıkman sağlanıyor. Gözlerini ön plana çıkarmak içinde farklı takma kirpikler arasından göz tipine en uygun olanı tercih edilebiliyor.

Özden Cantekin Avantajları

Düğün gününe sevdiklerin ile birlikte hazırlanmak isteyebileceğini düşünen güzellik salonu İxir Kuaför Güzellik Özden Cantekin, geniş salonu ile hizmet veriyor. Tüm gelin saçı ve makyajı için alacağın kararları onlara da danışabiliyorsun. Hem de onların düğünün için kusursuz görünmelerini sağlayabiliyorsun.

Dilersen hemen gelin saçın ve makyajın için randevu oluşturmak adına yukarıdaki numara aracılığıyla ücretsiz danışmanlık servisimiz ile görüşebilirsin.

İxir Kuaför Çankaya Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Farklı fiyat paketleri ile bütçeni sarsmayan Kuaför İxir, 800 TL’den başlayan paket fiyatları ile hizmet veriyor. İsteklerin ile birlikte fiyatlarda da bir takım değişiklikler oluşabiliyor.

İstersen fiyat konusunu netleştirmek üzere ücretsiz teklif al formunu isteklerin doğrultusunu doldurabilirsin. Formu doldurduğun taktirde DüğünYardımcısı.com’a özel indirimli fiyatlara da kavuşabileceğini de belirtelim.

İxir Kuaför Güzellik Özden Cantekin Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya ilçesinde merkezi konumu ile dikkat çeken kuaför salonuna toplu taşıma araçları ile rahatça ulaşım sağlayabilirsin. Bununla birlikte kişisel aracını da ulaşım için tercih edebilirsin. İxir Güzellik Salonun açık adresi ise şu şekilde;

İşçi Blokları, 1525. Sokak, 12/A, Çankaya / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik hizmetinden faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel günlerin için salondan hizmet alabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ