İzmir Adalet Sarayı Sosyal Tesisleri

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
min
|
400
max
Otopark
100

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Engelli girişine uygun
Gelin yolu

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yemek Servisi

İzmir Adalet Sarayı Sosyal Tesisleri Hakkında

İzmir Adalet Sarayı Sosyal Tesisleri, Adalet Bakanlığı’na bağlı olup, İzmir’in Bayraklı ilçesinde yer almaktadır. Burası uygun fiyatları, profesyonel organizasyon ekibi, hizmet kadrosu ve muhteşem şehir manzarası ile şehrin en çok tercih edilen davet mekanlarından birisidir. Kişi başı fiyatları 10 – 30 TL’den başlayan mekan hakkında detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

İzmir Adalet Sarayı Sosyal Tesisleri Özellikleri

Bu şık ve ihtişamlı mekanda düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, doğum günü, baby shower gibi kutlamalar coşkulu organizasyonlar eşliğinde düzenlenebilmektedir. Tüm bu kutlamaların yanı sıra mesleki özel geceler ve kurumsal etkinlik ve törenler de yine burada kusursuz planlamalar ile yapılabilmektedir.

İzmir Adalet Sarayı Sosyal Tesisleri, düğün ve davet organizasyonlarında kullanılmak üzere bir adet salona sahiptir. Kapalı davet salonu olarak tasarlanmış olan bu mekan 200 – 400 kişilik etkinlik ve organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek kapasitededir. Tesisin 25 odalı konaklama olanağı da bulunmaktadır. Otelin tüm odalarında tüm odalarında, klima, uydu yayınlı televizyon, mini bar, yirmi dört saat sıcak su bulunmaktadır.

Olanakları

İzmir Adalet Sarayı Sosyal Tesisleri’nin kapalı davet salonu, oldukça şık ve adeta beş yıldızlı otellerin davet salonları gibi ihtişamlı bir görünüme sahiptir. Mekanda beyaz ahşap sandalyeler, beyaz masa örtülü yuvarlak masalar dekorasyon ögeleri olarak öne çıkmaktadır. Masa süslemeleri olarak zarif şamdanlar, mumlar ve çiçekler kullanılmıştır. Organizasyon sahiplerinin özel taleplerine göre, salon düzenlemeleri ve süslemelerinde farklılıklar ve değişiklikler de yapılabilmektedir. Başka bir deyişle bu sosyal tesislerde hayata geçireceğiniz organizasyonunuzu tam da hayallerinizi süslediği gibi gerçekleştirmenize olanak vardır.

Bu şık sosyal tesislerde organizasyonlar, yemekli, yemeksiz ya da kokteyl konseptli olarak hayata geçirilebilmektedir. Davetlere özel olarak hizmet veren organizasyon sorumlusu bulunmaktadır. Konsept davetlere özel dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilme olanağı da mekanı öne çıkaran özelliklerden biridir.

Adalet Sarayı Sosyal Tesisleri Düğün Davet Fiyatları

Mekan, sosyal tesis olmasının bir avantajı olarak oldukça uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Kokteyl davetler hafta içi kişi başı 10 TL, hafta sonu ise 30 TL’den başlıyor. Yemekli düzende davetlerde ise hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL’den başlayan paketler sunuluyor.

Nerededir?

İzmir Adalet Sarayı Sosyal Tesisleri, İzmir’in Bayraklı ilçesinde yer almaktadır. Şehir merkezi lokasyonu sayesinde buraya hem kişisel araçlar hem de toplu taşıma araçları ile oldukça rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Bayraklı – Karşıyaka yönüne giden otobüslerin durakları tesise oldukça yakın mesafede bulunmaktadır.

Adliye Üst geçit Durağı buraya 200 emre uzaklıktadır ve yalnızca dört dakikalık yürüme mesafesi kadar yakındır. Aliağa – Cumaovası treni ve metro hattı ile de yine buraya rahatça ulaşım sağlanabilmektedir. Gerek ulaşım imkanları gerekse de merkezi konumu sayesinde buraya günün her saatinde hiç zorluk çekmeden varılabilmektedir. Üstelik İzmir Adalet Sarayı Sosyal Tesisleri’nin kendisine ait otoparkı da bulunuyor. Böylelikle burada düzenlenen organizasyonlara kendi araçları ile gelen misafirlerin araçlarını park etme sıkıntısı yaşama olanakları ortadan kalkmış oluyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Fotoğrafçı, mekan süsleme, düğün pastası, organizasyon sorumlusu ve orkestra hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, kahvaltı organizasyonları, İftar yemekleri, yılbaşı partisi organizasyonu, davet ve resepsiyon, kulüp davetleri, kurumsal etkinlikler, yıllık değerlendirme toplantıları

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 - 3 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Şamdan, gelin yolu ve çiçek süsleme hizmetleri bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

400 kişilik 1 adet kapalı davet alanı bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et, kokteyl ve çocuk menüsü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00

Manzara ve Lokasyon

Mekan İzmir'in Bayraklı ilçesinde hizmet veriyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı orkestrasından hizmet alabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ