İzmir Kore Tarzı Çekim Platosu

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
750 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi

İzmir Kore Tarzı Çekim Platosu Hakkında

İzmir Kore Çekim Platosu & Mertcan Gürbüz Photography bir daha yaşanmayacak hatıraları sanatıyla ölümsüz kılıyor. İzmir Karabağlar ilçesinde çiftlere dış çekim hizmetleri veren fotoğraf stüdyosu düğün sezonlarında oldukça rağbet görüyor. 750 TL’den başlayan uygun fiyatları ile de tüm bütçelere hitap ediyor!

Hizmet Yelpazesi

Odanın duvarında, buzdolabının üzerinde, çerçeve içinde veya bir kitap arasında ömür boyu saklanan fotoğraflar hep çok kıymetli oluyor. Mertcan Gürbüz Photography ekibi fotoğraflarını yıllarca aynı heyecanlarla hatırlayabilmen için işini profesyonel şekilde yapıyor.

Klasik ekipmanlar dışında sana drone ve jimmy jip ile çekim imkanı sunuyor. Üstelik ekipmanlar çekim türüne göre özenle seçiliyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi gibi video kayıt hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Save the date konseptiyle sevdiklerine düğün tarihini ilan edeceğin konsept çekimler de talep edebilirsin. Ayrıca çekimini sadece İzmir’de yapacaksın diye bir şey yok. Türkiye’nin her köşesinde, hatta tüm Dünya’da yani sen nerede istediysen orada çekim yapabiliyorsun.

Mertcan Gürbüz Photography Olanakları

Mertcan Gürbüz Photography  ile çalışmaya karar verdiğin takdirde senin için bir ön görüşme talebi oluşturuyoruz. Stüdyoya gidip çekimin nasıl olmasını istediğini tüm detaylarıyla aktarıyorsun. İşte o saatten sonra yapman gereken tek şey arkana yaslanıp çekim anını beklemek oluyor.

Belirlediğin tarihe kadar çekim yerinden ekipmanlara, aksesuarlardan ekibe kadar her şey hazırlanıyor. Çekim anında kullanabileceğin birçok aksesuar da ekipmanlarla birlikte çekim alanına geliyor.

Bu aksesuarlardan dilediğini çekim konseptine göre tercih edebiliyorsun. Dış mekanda çekim yapmak istemiyorsan aynı şekilde tüm hizmetlerden stüdyoda da yararlanabiliyorsun. Tercih tamamen senin!

İzmir Kore Tarzı Çekim Platosu Dış Çekim Fiyatları

İzmir Kore Çekim Platosu çiftlere iki farklı paket seçeneği sunuyor. İçinde temel hizmetleri barındıran başlangıç paketi ve daha kapsamlı hizmet almak isteyenler için her şey dahil paket seçenekleri mevcut. Başlangıç paket fiyatı 750 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paket fiyatı ise 3.000 TL’den başlıyor.

Tercih etmek istediğin hizmetlere göre sana en uygun fiyatı öğrenmek istiyorsan “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin. Sana  özel kampanyalı fiyatlardan da yararlanabilirsin!

İzmir Kore Tarzı Çekim Platosu Nerededir?

İzmir Kore Çekim Platosu İzmir Karabağlar konumunda bulunuyor. Stüdyoyu yerinde ziyaret etmek istersen toplu taşımaları kullanabilirsin. Ulaşımını gerçekleştirirken; 152 ve 691 numaralı otobüs hatlarını tercih edebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

‘’Aydın Mahallesi, 4272 Sokak, Numara:15/A, Karabağlar/İzmir.’’

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Stüdyo çekimi, ev çekimi, dış çekim konsept çekimi, manzara çekimi, sahil çekimi ve  doğal çekim yapılıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi ve katalog çekimlerini yaptırabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Nişan çekimi ve save the date çekimlerinden yaralanabilirsin.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Stüdyo çekimi, orjinal kopya teslim, dış mekan çekimi, ekip çekim türleri: düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi ve katalog çekimidir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Mertcan Gürbüz
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ