Kadir Oflaz Wedding Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Kadir Oflaz Wedding Photography Hakkında

İzmir, Bornova konumlu Kadir Oflaz Wedding Photography, yılların verdiği tecrübe ile hizmete devam ediyor. Beraber çalıştığı her çiftin isteklerine göre hareket ederek onları mutlu etmeyi amaçlıyor. Özellikle dış çekim alanındaki başarısı ile göz dolduruyor. Paket başlangıç fiyatları ise 500 TL’den başlıyor.

Hizmet Tecrübesi

Düğün organizasyonlarında, düğün hikayesi, düğün belgeseli tasarımı ve klip düzenlemeleri yapılıyor. Dilersen nişan çekiminde de Kadir Oflaz ile çalışabilirsin. trashday, save the date, kategori ve konsept çekimler de tecrübeli olduğu hizmet alanları arasında yer alıyor. Dış çekim etkinliklerinde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin.

Dış Çekim Olanakları

Kadir Oflaz Wedding Photography, dilediğin yerde çekim yapabilme imkanı sağlıyor. İster yaşadığın şehirde ister şehir dışında çekimlerini gerçekleştirebilirsin. Ülkemizin birbirinden güzel bölgelerinde çekimlerini gerçekleştirebilme şansına sahipsin.

Etkinlik öncesinde yapılan toplantıda düğün fotoğrafçısı ile yüz yüze görüşme imkanın bulunuyor. Çekim esnasında kullanacağın aksesuarlara ve çekim temalarını tartışabilirsin. Çekim mekanları için de profesyonel fotoğrafçıdan öneriler alabilirsin.

Dış çekim konusunda en önemli ayrıntılardan biri de fotoğrafların kalitesi. Yüksek çözünürlükte kareler ortaya çıkarmak için yüksek düzey kamera ekipmanları kullanılıyor. Kötü hava şartlarında yetersiz ışık kurmanı olmamak için de ışık sistemleri bulunuyor. Tüm bunların kullanılmasında yardımcı olacak bir ekip de orada olacak.

Kadir Oflaz Wedding Photography İzmir Dış Çekim Fiyatları

Kadir Oflaz Photography dış çekim fiyatları, çiftlerin alacağı hizmetlere göre belirleniyor. Başlangıç paketine dahil olan hizmetlerin fiyatları yaklaşık 500 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paket fiyatları ise ortalama 1000 TL’den başlıyor.

Talep ettiğin hizmetlere ve bütçene uygun net bir fiyat bilgisi almak istersen sitemizdeki ücretsiz teklif al formunu isteklerin doğrultusunda doldurabilirsin. Aklına takılan her konuda ücretsiz hizmet veren DüğünYardımcısı.com asistanlarımıza bir telefonla ulaşabileceğini belirtmeden geçmeyelim.

Kadir Oflaz Wedding Photography Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Düğün fotoğrafçısı İzmir, Bornova konumlu. Ulaşım konuşunda gelişmiş olan bir bölgede yer alıyor. Etkinlik öncesinde yüz yüze görüşmek için İzdeniz, İzban, Eshot ve minibüs hatlarıyla ulaşımını sağlayabilirsin. Stüdyonun açık adresini öğrenmek hemen için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Mekan önerileri, organizasyon öncesi toplantı, şehir dışı çekimleri, konsept çekimler ve düğün hikayesi, belgeseli & klibi tasarımları her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kadir Oflaz Wedding Photography tarafından sunulan ek avantajlar arasında şehir dışı çekimleri yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Dış çekim, düğün hikayesi, belgeseli tasarımları ve klip düzenlemeleri yapılıyor. trashday, save the date, katalog, nişan çekimi ve konsept çekimler de tecrübeli olduğu hizmet alanları arasında yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten bir ay önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışında da çekim hizmeti veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

Ortalama 14 gün ile 28 gün arasında teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ