Kadraj Fotoğraf

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Kadraj Fotoğraf Hakkında

İstanbul, Bahçelievler konumunda bulunan Kadraj Fotoğraf, profesyonel düğün fotoğrafçısı ekibi sayesinde harika dış çekim karelerine sahip olmanı sağlıyor. 2000 TL’den başlayan uygun paket fiyatları ile tüm karelerde yüzünün gülmesini sağlıyor. Firmanın sağladığı diğer tüm dış çekim olanakları içeriğimizde yer alıyor, hemen inceleyebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Dış çekim alternatifleri ile en güzel anlarını ölümsüzleştiren Kadraj Photo, düğün günün ile birlikte birçok organizasyonunda da düğün fotoğrafçısı ekibi ile yanında oluyor. Nişan, söz, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet toplantısı ve kurumsal etkinliklerinde tekrarlanma ihtimali olmayan benzersiz anlarını kayıt altına alıyor.

Kadraj Fotoğraf Dış Çekim Olanakları

Düğün gününü bir belgesel olarak kayıt ettirmeye ne dersin? Seneler sonra çocukların hatta belki torunlarınla birlikte açıp izleyebileceğin sımsıcak görüntülere Kadraj Fotoğraf sayesinde kavuşabilirsin. Hatta aşkınızın nasıl taçlandığını anlatan bir düğün hikayesine veyahut eşinle ikinizin şarkısının arka fonda çaldığı bir düğün klibine de sahip olabilirsin.

Bunlar ile birlikte aşkını ve tarzını yansıtacak bir konsept oluşturarak yerini kendin belirlediğin bir dış çekim gerçekleştirebilirsin. Kadraj Fotoğraf tüm bu hizmetler boyunca profesyonel ekipmanları ve yetenekli düğün fotoğrafçısı ile yanında oluyor.

Teslim Süreci

Firma ile anlaşma sağladığın tüm hizmetlere çekim gününü takip eden 3 hafta kadar kısa bir süre içerisinde ulaşabiliyorsun. Son teknoloji çekim aletleri ve baskı makineleri ile hazırlanan bu hizmetleri dilediğin gibi çoğaltıp çerçeveletebiliyorsun.

Dış çekim için firmayla anlaşma sağlamak ya da fotoğraf çekimi hakkındaki sorularını cevaplandırmak istiyorsan danışmanlık servisi senin için var.

Kadraj Fotoğraf Dış Çekim Fiyatları

Birbirinden farklı çekimler için çekim zorluğu ve çekim aşamasında kullanılan ekipmanlar fiyatları belirleyen unsurlar arasında yer alıyor. Çekim hizmetlerini tek tek alabileceğin gibi bir arada paket alternatifleri ile de satın alabilirsin. Firmanın farklı fiyat alternatifleri sunduğu başlangıç paketi fiyatı ise 2000 TL’den başlıyor.

Sana en uygun paket seçimini gerçekleştirmek için ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin.

Kadraj Fotoğraf Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul Bahçelievler konumunda hizmet veren Kadraj Photo, kolayca ulaşabileceğin bir lokasyona sahip. Dilersen Bahçelievler yönüne giden toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsin. Firma ile görüşme gerçekleştirmek istiyorsan hemen danışmanlık servisini arayabilirsin. Kadraj İstanbul’un açık adresi ise şu şekilde;

“Bahçelievler Merkez, Çayır Sokak, No:11, Bahçelievler / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme ve ekipman teminini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışında ve şehir dışında çekim olanağı sağlıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün hikayesi, düğün klibi, nişan, katalog, konsept, trashday ve save the date çekim türlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün önce iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

21-28 gün aralığında teslimat sağlanıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ