Kaff Davetiye

2024 Düğün Davetiyesi Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2 TL
Her Şey Dahil Paket
4 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Ek süslemeler
Etiket tasarımı
Etiket üretimi
Kına gecesi davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı
LCV kart ve tasarımı
Nişan ve söz davetiyesi
Şehir dışı hizmet / gönderim
Tema / konsept tasarımı
Adrese teslim

Kaff Davetiye Hakkında

Hayallerinde nasıl bir düğün davetiyesi var? Cıvıl cıvıl renkli bir davetiye mi? Yoksa krem ve beyaz renkler ile tasarlanmış sade bir seçenek mi? Kaff Davetiye ile aradığın her şeyi bulman mümkün. İzmir, Bornova ilçesinde konumlanan firma, 2 TL’den başlayan adet fiyatları ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

Hizmet Yelpazesi

En önemli günün için tasarlanan düğün davetiyeleri, süslemeli ve modern zarf seçenekleri ile birlikte sunuluyor. Güncel tasarımları ile trendlere uygun ve özgün düğün davetiye seçeneklerinin yanı sıra; masa kartı, menü, checkbox, cut-out ve lcv kart basımı da yapılıyor.

Hayallerindeki düğün davetiyesini bulacağın Kaff Davetiye, siparişlerini bir haftadan az bir sürede sana ulaştırıyor. Davetiyelerde herhangi bir alt sipariş sınırı bulunmuyor. Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderim imkanı da sunuluyor.

Düğün Davetiyesi Modelleri

Kaff Davetiye bünyesindeki tecrübeli tasarımcıların, profesyonel davetiye tasarımları ile zevkini yansıtacak modeller seni bekliyor! Gerek özgün davetiye desenleri ile gerekse zarf süslemelerinde yeni teknikler ve aksesuarlar kullanılıyor.  Bu şekilde oluşturulan farklı ve modern modeller arasından, zevkine uygun olanı seçebilirsin.

Davetiyelerde birinci sınıf kalitede ithal kağıtlar kullanılıyor. Davetiye kağıtları, renk ve doku olarak çeşitlilik gösteriyor. Düğün davetiyelerinde genellikle, tasarım deseniyle kontrast olması açısından, beyaz ve krem renk kağıtlar tercih ediliyor. Ancak, farklı bir tarz isteyen çiftler, daha canlı renk seçeneklerine yönelebiliyor.

Firma desen konusunda da seni sınırlamıyor. Dilersen, zarf astarında çiçekli bir desenle davetiyene şıklık katabilirsin veya geometrik şekillerle minimal bir tarz belirleyebilirsin.  Sana sunulan hazır modellere göz atabilir veya hayalindeki tasarım fikirlerini Kaff Davetiye tasarımcılarına aktarabilirsin.

Kaff Davetiye Düğün Davetiyesi Fiyatları

Seçilen model ve tasarımlara bağlı olarak, firmanın sana sunduğu fiyatlar da değişiyor. Ortalama olarak fiyatları, davetiye başına 2 TL’den başlıyor. Özel seçeneklere göre adet fiyatları 4 TL’ye kadar artış gösterebiliyor. Toplu alımlarda daha uygun fiyat seçenekleri karşılaşabilirsin.

Firma tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan fiyat seçenekleri ve merak ettiğin her şey için, “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak hemen bizimle iletişime geçebilirsin.

Kaff Davetiye Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma, İzmir’in Bornova ilçesinde çiftlere kapılarını açıyor. Toplu taşıma araçları ve özel araç ile firmaya kolayca ulaşabilirsin. İşletmenin iletişim bilgileri için, ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Katalogdan tasarım kart seçimi ve ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel tasarım davetiye hazırlama bu paket dahilindedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davetiye, zarf, menü, LCV kartları ve masa kartı basım hizmetleri verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 1 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir başta olmak üzere, tüm Türkiye'ye hizmet verebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

İstenilen her konseptte seçenekler sunulmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Teslim süresi yaklaşık 1 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ