Kalbim Organizasyon

2023 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Araç kiralama
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Ses, ışık ve sahne sistemleri

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah şekeri

Kalbim Organizasyon Hakkında

Manisa, Şehzadeler mevkiinde bulunan Kalbim Organizasyon, nişan organizasyon geceni harika geçirmen için çalışabileceğin en iyi organizasyon firmalarından biri diyebiliriz. Kalbim Organizasyon’un 500 TL’den başlayan uygun fiyatları ve sunduğu geniş hizmet yelpazesi hakkında detaylı bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsin.

Kalbim Organizasyon Hizmet Yelpazesi

Evlilik teklifinden sonra, nişan merasimleri evlilik yolunda atılan ikinci ve en önemli adımlardan birisi. Bu yüzden bu önemli gecenin önemi kadar güzel geçmesini de beklemen oldukça olağan. Kalbim Organizasyon çiftlerin bu endişelerini anlıyor ve onların hiçbir aksaklık yaşamaması için detaylı bir çalışma düzenliyorlar.

Kalbim Organizasyon çiftler için önemli olan diğer geceler için de organizasyonu üstleniyor. Evlilik teklifi, nişan veya söz merasimleri, kına gecesi vedüğün organizasyonunda da Kalbim Organizasyon’u tercih edebilirsin. Bunların dışında doğum günü, baby shower, mezuniyet töreni, balo ve sünnet düğünü organizasyon paketlerinden de yararlanabilirsin.

Sunulan Olanaklar

Gecenin eğlenceli geçmesi adına orkestra & dj temini ve ışık & ses hizmetlerini organizasyon firması temin edebiliyor. Mekan konusunda kararsızsan sana anlaşmalı oldukları mekanlar sunuyorlar. Kısacası en ince ayrıntısına kadar her şeyi düşünüp, sana onlarca alternatifle geliyorlar.

Sandalye masa süslemeleri, catering firması temini, araç kiralama, pasta ve servis hizmet elemanı da sundukları olanaklar arasında yer alıyor. Hatta bu özel gününü sevdiklerine duyurmak istersen firma senin için nişan organizasyonu için uygun konseptte davetiye de hazırlıyor.

Kalbim Organizasyon Nişan Organizasyonu Fiyatları

Kalbim Organizasyon’un sunduğu her şey dahil paket ya da başlangıç paketinden yararlanabilirsin. Her şey dahil paket fiyatı 1000 TL olarak belirlenmiş. Başlangıç paketinin fiyatlandırması ise 500 TL. Paketlerin içerikleri ve aklına takılan diğer tüm sorular için danışmanlık hattımızdan bilgi alabilirsin.

Nişan organizasyonun için sana en uygun teklifi almak için de ücretsiz teklif al formumuzu doldurmanı öneririz. Böylelikle DüğünYardımcısı.com’a özel kampanyalardan da yararlanabilirsin.

Kalbim Organizasyon Nerededir? Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kalbim, Manisa Şehzadeler bölgesinde yer alıyor. Firma hem Manisa merkeze hem de İzmir’e oldukça yakın bir konumda. Manisa merkezden hareket edeceksen özel aracınla 20 dakikada firmaya ulaşabilirsin.

İzmir’den gelecek okuyucularımız Bornova üzerinden 30 dakikada firmaya ulaşabilir. Firmanın açık adresi şu şekilde;

‘’Akıncılar, Eren Caddesi No:40 Şehzadeler/Manisa’’

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Araç kiralama, catering, çiçek, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten ne kadar 15 gün önce iletişime geçilmelidir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept ve tema geliştirme yapılmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ