Kalıpçızade Ankara Konağı

2021 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
100 TL
150 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
500
max
Otopark
100

Özellikler

Tarihi Mekan
Şehir Manzaralı
Bahçe
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

Jeneratör
Karşılama Hostesi
Organizasyon danışmanlığı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Müzik temini

Kalıpçızade Ankara Konağı Hakkında

1840’tan beri kına gecesi merasimine kendini adamış, tarihi ve otantik havası kendini geleneklerine ve kültürüne hiç olmadığın kadar yakın hissedeceğin bir mekanda kına gecesi daveti vermek ister misin? Kalıpçızade Konağı, Ankara Altındağ ilçesinde bulunan, aradığın o mükemmel mekan. Fiyatları sadece 50 TL’den başlayan bu davet mekanı hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam etmelisin.

Mekan Kapasitesi 

Geniş, ferah ve tarihi şekilde dekore edilmiş açık ve kapalı alanları ile hizmet veren Kalıpçızade Ankara Konağı, etkileyici dekorasyonu ile öne çıkıyor. Konağın içindeki kapalı davet alanında 250 misafire ev sahipliği yapabilen mekan, bahçesindeki açık davet alanında bu sayıyı 500’e çıkarıyor. 100 araçlık otoparkı ve vale hizmeti de konağın kapasitesine katkı sağlıyor.

Kalıpçızade Ankara Konağı Kına Gecesi Olanakları

Evlenme teklifinin ardından söz, nişan, düğün, fotoğraf çekimleri derken hayatının en keyifli olması gereken dönemlerinden birinde strese gömülüyorsun. Kültürümüzün evlenme geleneklerinden en eğlenceli olan kına gecesi davetini nerede vereceğin hakkında daha fazla endişelenmene gerek yok. Kalıpçızade Konağı, yıllardır bu işi yapıyor. Mekanın sunduğu organizasyon danışmanlığı hizmeti ile mükemmel kına geceni deneyimlemene çok az kaldı. Senin isteklerin doğrultusunda ve zevkine göre planlanacak ayrıntılar ve küçük dokunuşlar ile yıllar boyunca unutmayacağın bir kına gecesi daveti vereceksin. Mekandaki fotoğraf ve video çekimi olanakları ile eğlenceli geceni ölümsüzleştirebileceksin; ayrıca müzik ve orkestra temini ile hüzünleneceğin ve eğleneceğin bir gece geçireceksin. Saat 22:30’a kadar süren servis ve müzik yayını ile gecenin bitmesini istemeyeceksin.

Kalıpçızade Ankara Konağı Kına Gecesi Fiyatları

Mekanda davet fiyatları, yemekli ve kokteylli ile hafta içi ve hafta sonu bazında değişiyor. Kokteylli kına gecesi fiyatları hafta içi kişi başı 50 TL’den, hafta sonu ise 80 TL’den başlarken; yemekli davet fiyatları hafta içi 100 TL’den, hafta sonu da 150 TL’den başlıyor. DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatlara ulaşmak ister misin? İstediğin hizmetlere karşılık olarak sana özel bir fiyat teklifi almak istiyorsan ücretsiz teklif al formunu doldurmalısın. Bu şekilde sitemize özel indirim ve kampanyalara da ulaşabilirsin.

Kalıpçızade Ankara Konağı Nerededir?

Zamanda geriye gitmiş gibi hissettirecek Ankara Kalıpçızade Konağı, ulaşımı inanılmaz kolay bir lokasyonda bulunuyor. Mekana 112- 185- 7, 286, 359 ve 530- 5 numaralı otobüs hatlarıyla ulaşılabileceğin gibi BAŞKENTRAY ve M1- M2- M3 metroları ile de varabilirsin. Mekana özel aracıyla gelecek olan davetlilerin için ise açık adresi şu şekilde: "Sakarya, Gürbüz Sokak, Numara:14, 06250 Altındağ/Ankara."

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanı vardır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 22:30'te sona eriyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video seçenekleri mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Berna Turanlı
TELEFON

İNDİRİMLER VE KAMPANYALAR

Her Şey Dahil Kına Gecesi + After Party Sadece 7.500 TL! – Kalıpçızade Ankara Konağı

Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

DüğünYardımcısı.com’da “Fiyat Teklifi” formu doldurarak sitemiz aracılığıyla Kalıpçızade Ankara Konağı ile anlaşan çiftlerimiz firma sayfasında yer alan tüm hediyeleri kullanmaya hak kazanır.

Kullanım Şartları

ADRES BİLGİLERİ