Kalıpçızade Ankara Konağı

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
140 TL
180 TL
Kokteyl
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
400
max
Kapalı Davet Alanı
60
min
|
100
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
400
max
Otopark
100

Özellikler

Tarihi Mekan
Şehir Manzaralı
Bahçe
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

Jeneratör
Karşılama Hostesi
Organizasyon danışmanlığı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Müzik temini

Kalıpçızade Ankara Konağı Hakkında

Tarihi ve otantik havası ile kendini geleneklerine ve kültürüne hiç olmadığın kadar yakın hissedeceğin bir mekanda kına gecesi daveti vermek ister misin? Kalıpçızade Konağı, Ankara Altındağ ilçesinde bulunan aradığın o mükemmel mekan olabilir. Fiyatları sadece 80 TL’den başlayan bu davet mekanı hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam etmelisin.

Mekan Kapasitesi

Geniş, ferah ve tarihi şekilde dekore edilmiş açık ve kapalı alanları ile hizmet veren Kalıpçızade Ankara Konağı, etkileyici dekorasyonu ile öne çıkıyor.

Konağın içindeki kapalı davet alanında 100 misafire ev sahipliği yapabilen mekan, bahçesindeki açık davet alanında bu sayıyı 500’e çıkarıyor. 100 araçlık otoparkı ve vale hizmeti de konağın kapasitesine katkı sağlıyor.

Kalıpçızade Ankara Konağı Kına Gecesi Olanakları

Kalıpçızade Konağı, yılların deneyimini senin kına gecende de gösteriyor. Mekanın sunduğu organizasyon danışmanlığı hizmeti ile mükemmel kına geceni deneyimleme şansın bulunuyor. Senin isteklerin doğrultusunda ve zevkine göre planlanacak ayrıntılar ve küçük dokunuşlar ile yıllar boyunca unutmayacağın bir kına gecesi davetine ulaşabilirsin.

Mekandaki fotoğraf ve video çekimi olanakları ile eğlenceli geceni ölümsüzleştirebileceksin; ayrıca müzik ve orkestra temini ile hüzünleneceğin ve eğleneceğin bir gece senin oluyor. Saat 22:30’a kadar süren servis ve müzik yayını ile gecenin bitmesini istemeyeceksin.

Kalıpçızade Ankara Konağı Kına Gecesi Fiyatları

Mekanda davet fiyatları, yemekli ve kokteylli ile hafta içi ve hafta sonu bazında değişiyor. Kokteylli kına gecesi fiyatları hafta içi kişi başı 80 TL’den, hafta sonu ise 100 TL’den başlarken; yemekli davet fiyatları hafta içi 140 TL’den, hafta sonu da 180 TL’den başlıyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatlara ulaşmak ister misin? İstediğin hizmetlere karşılık olarak sana özel bir fiyat teklifi almak istiyorsan ücretsiz teklif al formunu doldurmalısın. Bu şekilde sitemize özel indirim ve kampanyalara da ulaşabilirsin.

Nerededir?

Zamanda geriye gitmiş gibi hissettirecek Ankara Kalıpçızade Konağı, ulaşımı kolay bir lokasyonda bulunuyor. Mekana 112- 185- 7, 286, 359 ve 530- 5 numaralı otobüs hatlarıyla ulaşılabileceğin gibi BAŞKENTRAY ve M1- M2- M3 metroları ile de varabilirsin. Mekana özel aracıyla gelecek olan davetlilerin için ise açık adresi şu şekilde:

“Sakarya, Gürbüz Sokak, Numara:14, 06250 Altındağ / Ankara.”

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanı vardır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 22:30'te sona eriyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video seçenekleri mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Berna Turanlı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ