Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık

Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık Hakkında

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde hizmet veren deneyimli ve profesyonel fotoğrafçısı Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık ile anılarını ölümsüzleştirmeye ne dersin? Dış çekim başta olmak üzere istediğin tüm alanlarda çekim yapabilen Bekir Işık, birçok etkinlik için sana hizmet veriyor. İsteklerine bağlı olarak değişen paket fiyatları 2.000 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık, düğün sabahından akşamına kadar yanında oluyor. Böylece düğün öncesi, düğün sırası ve sonrasında çekilen görüntüleri birleştirerek hazırlanan bir düğün belgeseline ya da düğün klibine sahip olabiliyorsun.

Uzun yıllardır bu sektörde çalışan deneyimli fotoğrafçı olan Bekir Işık Gökhan Color mekan gözetmeksizin hizmet sunuyor. Şehir içi, şehir dışı ve yurt dışı hizmetleri veriliyor. Düğünlerin dışında nişan, kına, sünnet, mezuniyet gibi etkinliklerde de yardım alabilirsin.

Sunulan Olanaklar

Düğünlerin vazgeçilmezlerinden olan düğün albümü için hayallerindeki fotoğraflara Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık ile ulaşabilirsin. Düğün tarihinden yaklaşık 1 ila 3 hafta öncesinde randevu alabilirsin. Senin isteklerin doğrultusunda mekan seçimleri, katalog çekimleri, trashday ve save the date konseptli çekimler hazırlanıyor.

Profesyonel Bekir Işık Gökhan Color ekibi fotoğrafların doğallığına, ışık ayarlarına ve düğün konseptine uygun kompozisyonuna özellikle dikkat ediyor. Seçilen arka plana, mekana uygun aksesuarlarla zenginleştirilen fotoğraflar albümde senin hikayene ortak oluyor.

Kapadokya Fotoğrafçılık Bekir Işık Dış Çekim Fiyatları

İsteklerine bağlı olarak değişiklikler gösteren dış çekim fiyatları 2000 TL’den başlıyor. Çekimlerde kullanılan aksesuarlardan mekan seçimine kadar her şey detayda fikrin alınıyor. Hareketli ve özgün tasarımları ve konseptleriyle albümünde yer alacak fotoğraflar 3000 TL’ye kadar da çıkabiliyor. DüğünYardımcısı.com’a özel yapılan indirimlerden haberdar olmak ve yararlanmak istiyorsan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık Nerededir?

Kayseri Melikgazi’de bulunan ve kolaylıkla ulaşabileceğin fotoğraf stüdyosuna istersen özel aracınla istersen de 100 numaralı otobüsle gidebilirsin. Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık’ın açık adres; Sivas Caddesi Açelya Apartmanı No:210 Melikgazi Kayseri.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Bekir Işık
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ