Karaçam Event Garden

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL
Pasta - Meşrubat
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
45
min
|
90
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
500
max
Otopark
1.500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Masa şamdan seçenekleri

Olanaklar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Karaçam Event Garden Hakkında

Ahşap dekorasyonu ve düğün aksesuarları ile benzersiz bir gece vadeden Karaçam Event Garden, masalsı bir kır düğünü için seni bekliyor. İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan mekan, ulu çam ağaçlarının arasında ferah bir atmosfer sunuyor. 10 TL’den 50 TL’ye uzanan fiyatları ile her bütçeye hitap etmeyi hedefleyen Karaçam hakkındaki tüm bilgileri yazımızda bulabilirsin.

Karaçam Event Garden Tecrübesi

Birçok organizasyon türüne kapılarını açan Karaçam, sektör tecrübesi ile de sana güven vermeli. Kına gecesi, sünnet düğünü, nişan töreni ve mezuniyet gibi önemli anılara kılavuzluk eden mekan, misafirleri tarafından hep olumlu şekilde anılıyor.

Davet & resepsiyon, babyshower ve kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapan Karaçam Event Garden, organizasyon danışmanlığı hizmetini de senden esirgemiyor.

Tasarım Özellikleri & Kapasiteleri

500 kişilik kır bahçesi ve 90 kişilik kapalı salon bulunduran Karaçam, hem minimal hem de geniş çaplı organizasyonlara kapılarını açıyor. After-party organizasyonu imkanı da sunan mekan, 750 araçlık otopark kapasitesi de barındırıyor.

Doğa dostu olmaya çok özen gösteren Karaçam Event Garden, kır bahçesi alanındaki ağaçlara hiçbir şekilde zarar vermemiş. Yuvarlak masalar ile özel bir oturma düzeni kuran mekan, çam ağaçları tarafından engellenen görüntüyü de bu hesap ile ortadan kaldırmış.

Daha çok butik organizasyonlar için kullanılan kapalı alan ise ahşap kokusu ile büyülüyor. After-party alanı olarak da kullanılan salon, teknolojik altyapısı ile müthiş bir eğlence yeri haline de bürünebiliyor.

Kır Düğünü Organizasyonu & Menüler

Geniş pisti ile şahane bir düzenleyen Karaçam Event Garden, organizasyon sorumlusu ile de desteğini sürekli hissettiriyor. Tüm düğün organizasyonu ayrıntıları ile tek başına uğraşmayacağını bu hizmet sayesinde sana müjdeleyelim. Etkinlik sorumlusu ile yapabileceğin toplantılar veya uzaktan görüşmeler hem düğün konsepti kararını netleştirmeni hem de hazırlık sürecinin içerisinde olmanı sağlayacak.

Mutluluğa “EVET!” derken bu özel anları kayıt altına alan bir çekim ekibi de Karaçam bünyesinde bulunuyor. Gelin yolu, gelin tagı gibi kır düğünü organizasyonunu kişiselleştirecek ögeler barındıran Karaçam Event Garden, menüsü ile de bir hayli zengin. Menü tadımı ve menü değişimi olanağı ile düzenlemeler de yapabileceğin 3 ayrı tabak çeşidi bulunuyor.

Kırmızı et, aperatif ve beyaz et spesiyalleri sunan mekan, düğün pastası için de fikirlerine ve görüşlerine hazır. Birçok olanağına değindiğimiz Karaçam Event hakkında hala netleştiremediğin detaylar mı bulunuyor? Hiç zaman kaybetmeden ücretsiz hizmet veren organizasyon danışmanlarımızı arayabilirsin.

Karaçam Event Garden Kır Düğünü Fiyatları

“Yemekli kır düğünü organizasyonu maliyeti ağır olur.” diyenlere pek de aldırış etme. Karaçam belirlediği kişi başı fiyatları ile düğün bütçeni oldukça rahatlatacak.

Hafta içi yemeksiz kır düğünü fiyatları 10 TL’den başlıyor, bu rakam hafta sonu için 30 TL’ye yükseliyor. Kokteylli veya yemekli kır düğünü fiyatları ise 30 TL ile 50 TL arasında farklılık gösteriyor.

Düğün Yardımcısı’nın ayrıcalıklarından faydalanarak kişi başı fiyatları için indirimler alabilirsin. Hem en net düğün fiyatını görüntülemek hem de indirimlerden yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmalısın.

Karaçam Event Garden Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bornova ilçe merkezine sadece 10 dakika uzaklıkta olan mekan, toplu taşıma araçları ile önünde inebileceğin bir konuma sahip. 315 numaralı ESHOT hattını kullanarak hızlıca ulaşabileceğin Karaçam’ın açık adresi de şu şekildedir;

“Karaçam Mahallesi, Karaçam Caddesi, No:81, 35040, Bornova / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Masa & sandalye giydirmeleri, düğün pastası, ışık - ses & sahne hizmetleri ve servis hostesleri başlangıç paketi kapsamına dahildir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel kır düğünü konsepti, menü tadımı, catering, menü değişikliği yapma imkanı, teknolojik ekipmanlar, otopark alanı, organizasyon sorumlusu, etkinlik danışmanlığı ve vale hizmeti her şey dahil paketi içeriğinde yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

After-party organizasyonu ve otopark alanı ile farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nişan & söz töreni, davet & resepsiyon, kurumsal etkinlik, sünnet düğünü, mezuniyet partisi ve benzeri organizasyonlara Karaçam Event Garden tarafından ev sahipliği yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düğün Yardımcısı olarak belirlediğin düğün tarihinden en az 5 ay önce Karaçam Event Garden ile iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Sandalye & masa giydirmeleri, gelin tagı, kişiye özel dizayn olanağı, gelin yolu, nikah masası süslemeleri, şamdan, çiçek aranjmanları ve supla Karaçam'ın sahip olduğu dekorasyon çeşitliliği içerisinde sıralanmaktadır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dilersen düğün organizasyonu firması ile ortak bir çalışma yürütebilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kır bahçesi ve kapalı salon olmak üzere 2 adet etkinlik alanı bulunmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı et, kokteyl ve beyaz et içerikli menüler Karaçam mutfağı tarafından hazırlanmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Yemek & kokteyl servisi ve müzik programı 00.00'a kadar devam etmektedir.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Bornova ilçesine konumlanmıştır. Doğa ve şehir manzarasına sahiptir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Senden gelen talep doğrultusunda DJ veya orkestra temini mekan tarafından sağlanmaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Karaçam Event Garden bünyesinde profesyonel bir düğün fotoğrafçısı bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ethem İnal
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ