Kaşık-la Ceremony

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
min
|
500
max
Otopark
70

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Kaşık-la Ceremony Hakkında

Hayal ettiğin etkinlikler için konsepte uygun hazırlanan, gösterişli davet alanı ve güler yüzlü çalışanları ile Kaşık-la Ceremony seni bekliyor. Mekanda etkinliğin için lezzetli yemekler, sahne dekorları, profesyonel mekan ve masa süslemeleri ile misafirlerini keyifle ağırlayabilirsin. Mekan, kokteylli ve yemekli etkinlik çeşitleri ile 30 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor. Tüm organizasyonlar ve etkinlikler için hizmet veren mekan Kayseri Melikgazi ilçesinde yer alıyor.

Mekan hakkında detaylı bilgi için içeriğimize göz atabilirsin.

Kaşıkla Ceremony Özellikleri

Düğün salonu; kapalı davet alanı, kolonsuz salon, şehir manzarası ve şehir merkezinde konum özelliklerini taşıyor. Tüm etkinlik ve organizasyonlarda konsept tercihine göre masa şamdan seçenekleri ve çiçek süslemeleri hazırlanıyor.

Kapalı davet alanı ile hizmet veren mekan, kalabalık etkinlikler ve organizasyonlar için çok tercih ediliyor. Mekanın kapalı davet alanı 500 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Mekanın ayrıca 75 araçlık otoparkı da bulunuyor.

Sunduğu Olanaklar

Kaşık-la Ceremony, etkinlik ve organizasyonların için lezzetli menüleri ile catering hizmeti veriyor. Etkinlik veya organizasyon gününden önce mekan ile iletişime geçerek menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanın bulunuyor. Hazırlanın tüm ikramlar servis ve hizmet elemanları tarafından misafirlerine sunuluyor.

Mekan etkinlik veya organizasyonun konseptine uygun olarak hazırlanan dekorasyon ve masa süslemeleri ile davetine hazır hale geliyor. Davet alanında masa ve sandalyelere mekan giydirme işlemi uygulanıyor. Mekanın ses, sahne ve ışık sistemleri son teknoloji ekipmanları ile dikkat çekiyor. Etkinlik veya davet süresince mekanda bulunan organizasyon sorumlusu tüm akış ile ilgileniyor.

Dilersen etkinliğin veya organizasyonun için dışarıdan fotoğrafçı getirerek bu özel gününü ölümsüzleştirebilirsin. Mekana dışarıdan organizasyon firması getirebilme imkanın da bulunuyor.

Kaşık-la Ceremony Düğün Davet Fiyatları

Mekanın etkinlik ve organizasyon fiyatları hafta içi, hafta sonu ve kokteyl yemek seçeneklere göre farklılık gösteriyor. Davet alanında hafta içi minimum kokteylli organizasyon fiyatı kişi başı 30 TL’den, hafta sonu minimum kokteylli organizasyon fiyatı ise kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Davet alanında hafta içi yemekli organizasyon fiyatı kişi başı 50 TL’den, hafta sonu minimum yemekli organizasyon fiyatı kişi başı 80 TL’den başlıyor. Sen de mekanın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsin. Mekan hakkında detaylı bilgi almak istersen ücretsiz teklif formunu doldurabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Kayseri Melikgazi ilçesinde yer alıyor. Mekana toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabiliyor. Mekana kendi aracın ile ulaşım sağlamak istersen açık adres şöyle:

Osman Kavuncu, Osman Kavuncu Bulvarı No: 370, 38080 Melikgazi/Kayseri.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering, menü tadımı, menüde değişiklik, organizasyon sorumlusu ve otopark hizmeti her şey dahil paket içeriğinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

50-75 araç kapasiteli otopark alanı, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış, Baby Shower, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Doğum Günü, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenler, Nişan ve Parti organizasyonları yapılıyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Sadece kapalı davet alanı bulunuyor. Kapalı davet alanı; kolonsuz salon, şehir manzarası ve şehir merkezinde konum özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl menü, kırmızı et menü, beyaz et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 24.00'da sona eriyor.

Manzara ve Lokasyon

Mekan şehir manzaralı ve Kayseri Melikgazi ilçesinde merkezi bir konumda yer alıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ