Kasr-ı Sultan Düğün Davet & Balo Salonu

2023 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
10 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
35 TL
20 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
50

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Gelin - Damat Odası
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

After party organizasyonu
Fotoğraf ve video çekimi
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Otopark alanı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma

Kasr-ı Sultan Düğün Davet & Balo Salonu Hakkında

Masallardan çıkmış bir düğün organizasyonu düzenlemek istiyorsan Kasr-ı Sultan Düğün Davet & Balo Salonu ile karşındayız. Kocaeli, Gebze ilçesinde hizmet veren düğün salonu kusursuz bir etkinlik gerçekleştirmen için tüm imkanları sağlıyor. Kişi başı başlangıç fiyatları ise 10 TL olarak belirlenmiş. Daha fazla bilgiyi ve salon hakkında tüm ayrıntıları ile incelediğimiz yazımızda bulabilirsin.

Kapasitesi ve Tasarım Özellikleri

Kasr-ı Sultan Düğün Davet & Balo Salonu, geniş çaplı veya orta çaplı düğün yapmak isteyen müşterileri için ideal kapasiteyi bulunduruyor. Kapalı davet alanı ile müşterileri ile buluşan mekan 500 kişiden 750 kişide kadar çıkan bir kapasite sunuyor.

Düğün salonu kendi seviyesinde diğer mekanlara göre farklı ve modern bir tasarım anlayışı ile karşımıza çıkıyor. Yuvarlak ve dikdörtgen masalarda farklı renk seçenekleri bulunuyor. Mekan süslemelerinde ise sana farklı çiçek aranjmanları, şamdan ve supla seçenekleri sunuluyor.

Kasr-ı Sultan Düğün Organizasyonu

Düğün salonu, yemek menüleri, kokteyl ve özel menü seçenekleri ile herkesin beğenisini topluyor. Deneyimli aşçılarla çalışan salon müşterileri için en iyi menüleri hazırlıyor. Klasik ana yemek menülerinin yanında çocuklar için özel menü seçeneği sunuyor. Aynı zamanda dilersen menü tadımı yapabildiğini de sana hatırlatalım.

Eksiksiz bir organizasyon gerçekleştirebilmen için mekanın organizasyon sorumlusu sana destekçi oluyor. Deneyimli bir göz tarafından yardım alabilir ve kendi aklında olan fikirleri organizatör ile paylaşabilirsin. Gece boyunca hem etkinlik sorumlusu hem organizasyon ekibi davetin arka planında özveri ile çalışıyor.

Kasr-ı Sultan Düğün Fiyatları

Kasr-ı Sultan için organizasyon fiyatları menü seçimine göre veya etkinlik gününe göre farklılık gösterebiliyor. Yemeksiz düğün fiyatları hafta içi günlerinde kişi başı 10 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise davet fiyatı 30 TL’ye çıkıyor. Yemekli davet fiyatları hafta içi kişi başı 30 TL olarak sunuluyor. Hafta sonu ise kişi başı fiyatı 50 TL oluyor.

Danışman servisimizle iletişime geçerek indirimli düğün salonu fiyatları hakkında bilgi alabilirsin. “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak da bütçene göre net fiyat bilgisi alabilirsin.

Kasr-ı Sultan Nerededir?

Kocaeli Gebze ilçesinde yer alan Kasr-ı Sultan müşterileri için kolay ulaşım imkanı sunuyor. Şehrin birçok noktasından pek çok toplu taşıma araçlarını kullanarak mekana varabilirsin. Minibüs, otobüs ve metro kullanarak rahatlıkla ulaşımını sağlayabilirsin. Kendine ait bir araç veya taksi ile gitmek istersen de mekanın açık adresi aşağıda yer alıyor.

Sultan Orhan Mahallesi, Kışla Caddesi, 1130/2. Sokak, No:18/A, Gebze / Kocaeli.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, kına gecesi, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları, özel konseptli partiler gibi birçok özel günde de sizlerin heyecanını paylaşıyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Catering firması temin edilebilmektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Çocuklara özel menü seçenekleri vardır.

Manzara ve Lokasyon

Şehir merkezinde yer almaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Kendi fotoğrafçıları bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Salih Gökmen
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ