Kavacık Balkon Restoran

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
100
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
150
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
100
max

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Deniz Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Kolonsuz salon
Yüksek tavan

Olanaklar

After party organizasyonu
Catering hizmeti
Menüde değişiklik

Kavacık Balkon Restoran Hakkında

Kavacık Balkon Restoran, İstanbul Beykoz ilçesinde müşterileri ile buluşuyor. Şık iç tasarımı ile müşterilerinin beğenisini toplayan mekan unutulmaz kına gecesi organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Sen de kaliteli hizmet alacağın bir kına organizasyonu düzenlemek istersen mekan olarak burayı seçebilirsin. Kişi başı fiyatları 30 TL’den başlayan mekan hakkında daha fazla bilgi almak istersen içeriğimizi okumaya devam edebilirsin.

Kavacık Balkon Restoran Kına Organizasyonu

Restoran, yemeklerindeki kalite ile müşterilerinden alkış topluyor. Tecrübeli aşçılar, taze ürünlerle birbirinden lezzetli yemekleri sana sunuyor. Ürünlerin tazeliğine önem gösteren Kavacık Balkon Kafe mutfak ekibi özveri ile çalışıyor. Aynı zamanda mekan, menü tadımı ve değişikliği yapma şansı da tanıyor.

Kına organizasyonu için daha fazla strese girip yorulmaman için organizasyon sorumlusu da davette bulunuyor. Etkinlik sorumlusu, davet boyunca tüm planlamalarla seninle ilgileniyor. Aynı zamanda organizasyon öncesi yapılan toplantıda süslemeler, eğlence ve yemekler hakkındaki tüm fikirlerini yetkili ile paylaşabilirsin.

Mekan Özellikleri

Kavacık Balkon Restoran, rüstik tasarımı ile dikkat çekiyor. Mekanın iç dizaynında ahşap ürünler ve odun süslemeler hakim. Yüksek tavanlı ve kolonsuz bir mimariye sahip olan mekanın balkonu da misafirlerine eşsiz şehir manzarası sunuyor.

Kapasitesi

Mekan, açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanı ile hizmet veriyor. Her iki davet alanı da butik kına gecesi organizasyonları için tercih ediliyor. Kapalı davet alanı kapasitesi 100 kişiden 150 kişiye kadar yükseliyor. Açık davet alanı ise 50 kişiden 100 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Kavacık Balkon Restoran Kına Gecesi Fiyatları

Kına gecesi fiyatları Kavacık Balkon Kafe özelinde alacağın hizmetlere ve organizasyon gününe göre değişkenlik gösterebiliyor. Yemekli kına organizasyonu fiyatları hafta içi kişi başı 30 TL’den başlarken hafta sonu kına fiyatı kişi başı 50 TL civarında oluyor.

Danışman servislerimizle ücretsiz iletişime geçerek indirimli kına gecesi mekanı fiyatları hakkında bilgi edinebilirsin. “Ücretsiz Teklif Al” butonundaki formun doldurarak da kendine ait net fiyat bilgisi alabiliyorsun.

Kavacık Balkon Restoran Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, İstanbul şehrinin en merkezi ilçelerinden biri olan Beykoz ilçesinde faaliyet gösteriyor. Bu sayede sen de misafirlerin de toplu taşıma araçlarıyla ya da özel araçlarıyla rahatlıkla mekana ulaşabilir. Toplu taşıma olarak metrobüs, İETT otobüsleri, minibüs, metrobüs ve otobüs hatlarını da kullanabilirsin. Kendine ait bir araçla gitmek istersen Kavacık Balkon Kafe açık adresi şu şekilde;

Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Şebnem Sokak, No:35, D:23, Beykoz / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına etkinlikleri düzenleniyor.

Manzara ve Lokasyon

Deniz, boğaz manzarasına sahip, lokasyon olarak ise ormanlık alanda ve şehir merkezinde yer almaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ