Keddy Dizayn

2024 Düğün Davetiyesi Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1 TL
Her Şey Dahil Paket
3 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Doğum günü davetiyesi
Düğün davetiyesi
Ek süslemeler
Etiket tasarımı
Etiket üretimi
Kına gecesi davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı

Keddy Dizayn Hakkında

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmet veren Keddy Dizayn en güzel düğün davetiyesi modellerini gelin ve damat adayları için sunuyor. Üstelik firma uygun fiyatlı paket seçenekleriyle de beğeni kazanıyor. Davetiye fiyatları adet başına ortalama olarak 1 TL’den başlıyor. Firma ile ilgili ayrıntılı tüm bilgiler ise içeriğimizin devamında yer alıyor.

Düğün Davetiyesi Modelleri

Keddy Dizayn tüm zevklere ortak olarak hitap edecek tasarımlar sunuyor. Vintage, modern ve daha birçok farklı seçenek firmanın hizmet yelpazesi içeriğinde yer alıyor. Üstelik seçilen konseptlere göre uygulamalar yapılabiliyor.

Gelin ve damat adaylarının istekleri doğrultusunda hareket ediliyor. Dilersen hazır modeller üzerinde de arzu ettiğin değişiklikleri gerçekleştirebilmen mümkün oluyor.

Hizmet Yelpazesi

Keddy Dizayn sadece düğün davetiyesi için hizmet vermiyor. Nişan & söz, kına gecesi, doğum günü, baby shower ve sünnet düğünü gibi birçok farklı özel gün için davetiye seçeneği bulunuyor. Tüm özel günler için en uygun tasarımlar belirleniyor.

Tasarımlar dilediğin renk ve model seçenekleri ile birleştirilebiliyor. Yazı tipinden renk tonuna kadar senin isteklerin doğrultusunda seçimlerle ilerleniyor. Dilersen firma ekibine danışarak fikir alabilmen de mümkün oluyor.

Firma yöetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak kampanyalı düğün davetiyesi paket seçenekleri sunuluyor. Dilersen hemen ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir, sana en uygun paketleri inceleyebilirsin.

Keddy Dizayn Düğün Davetiyesi Fiyatları

Düğün davetiye fiyatlarını baskı sayısı, kağıt türü, davetiye modeli gibi birçok farklı seçenek şekillendiriyor. Fiyatlar üzerinde seçimlerin etkili oluyor. Davetiye fiyatları ise adet olarak belirlenmekle birlikte 1 TL ile 3 TL skalasında değişim gösteriyor.

Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak indirimli düğün davetiyesi fiyatları hakkında bilgi edinebilir, sana en uygun paketler hakkında bilgi alabilirsin.

Keddy Dizayn Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma; İzmir’in Karşıyaka ilçesinde oldukça merkezi bir konumda hizmet veriyor. Çeşitli toplu taşıma araçlarından faydalanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Ulaşımını gerçekleştirirken; Bostanlı Tramvayı’nı kullanabilirsin. Özel aracın ile gitmeyi tercih edersen de firmanın açık adresi ise şu şekilde:

Bostanlı, 1788. Sk. No:1/A, 35590 Karşıyaka / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde; standart hazır modeller ve davetiye basımı yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Birçok farklı etkinlik türü için davetiye basımı yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak firma ile düğün davetiyesi için en az 1 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde hizmet veriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ