Kılıç Ali Paşa Hamamı

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
150
max

Özellikler

Cafe & Vitamin Bar
Hamam

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Organizasyon sorumlusu
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Kese ve köpük hizmeti
Masaj hizmeti
Özel ikramlar

Kılıç Ali Paşa Hamamı Hakkında

Osmanlı döneminde yapılarak hala aynı mimari yapısını koruyarak günümüze kadar ulaşmış bir gelin hamamı; Kılıç Ali Paşa Hamamı. İstanbul Beyoğlu ilçesinde bu tarihi yapı içerisinde geçmişten kalma bir geleneği 500 TL’den başlayan fiyatları ile nedimlerinle gerçekleştirmek seni de cezbedebilir. Öyleyse hemen bu özel günde yararlanabileceğin olanaklardan bahsedelim.

Özellikleri

Hamamın göz alıcı mimarisinin içine girer girmez, ışık huzmeleriyle seni karşılayan dinlenme bölümünde, üç tarafı saran sofalar ve yumuşacık yastıklar karşılıyor. Kısa bir süre sonra üzerinden atacağın yorgunluğun ipuçlarını sana fısıldıyor. Hazırlık aşamasından önce, ev yapımı şerbetini yudumladıktan sonra yapman gereken tek şey, konfor içinde her şeyin sunulduğu soyunma odalarında üzerini değiştirmek ve kendini tellağının emin ellerine bırakmak oluyor.

Kılıç Ali Paşa Hamamı Olanakları

Hamam içerisine geçtiğinde vücudunun içerideki ısıya uyum sağlamasını kolaylaştırmak için kurna başında ıslanıyorsun. Daha sonra, hamamın merkezi ve en sıcak noktası olan göbek taşına geçiyorsun. Vücut ısın ideal dereceye geldiğinde, tellağın seni tekrar kurna başına alıyor ve Osmanlı kültüründe uygulanan tüm gelin hamamı ritüellerine uygun biçimde seni yıkamaya başlıyor.

Tüm bu işlemler bittiğinde, sen ve arkadaşların kız kıza hamamda vakit geçiriyorsun ve eğlenmeye başlıyorsun. Dinlenme alanına çıkmak istediğinde tellağın sana ve arkadaşlarına temiz havlular sağlanıyor. Eğer eğlence sonrasında daha da rahatlamak istersen de bağ masajı, kil masajı, ayak masajı, spor masajı, yağ masajı, derinlemesine cilt temizliği hizmeti de sunuluyor.

Geniş ve görkemli kubbesiyle, Osmanlı tarihini yeniden yaşatan büyüleyici bir atmosfere sahip dinlenme alanında, cafenin özenle hazırlamış menüsünden yararlanabiliyorsun. Çay, kahve, şerbet ve ferahlatıcı ev yapımı limonatanın tadına bakabilir ve hamama geleneğine ait atıştırmalıklarla hamam keyfini zirveye taşıyabilirsin.

Kılıç Ali Paşa Hamamı Fiyatları

Gelin, damat hamamı ve kına gecesi organizasyonlarına ev sahipliği yapan Kılıç Ali Paşa Hamamında fiyat 500 TL’den başlıyor. Kapasite ve konsept değişikliğine göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak organizasyonuna özel bilgileri girerek net bir fiyat bilgisine ulaşabilirsin.

Kılıç Ali Paşa Hamamı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hamam, İstanbul şehrinin en merkezi lokasyonunda bulunan Beyoğlu ilçesinde hizmet sunuyor. Metro, tramvay, otomobil ve taksi ile ulaşım rahatlıkla ulaşım gerçekleştirebilirsin. Detaylı yol tarifi için hemen danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

“Tophane, Kemankeş Mahallesi, Hamam Sokak, No:1, Karaköy / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Dekorasyon ve servis elemanı hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kese, köpük, masaj, sabun, şampuan, terlik hizmetlerinden yararlanabiliyorsun.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Geniş hamamı ile hizmet sunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

08:00 ile 16:00 arasında hizmet veriliyor.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunuyor. .

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ