Kınacım Kına Organizasyon

2023 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
4.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

After party organizasyonu
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Hediyelik dağıtım sepeti
Bindallı / kaftan kiralama ve satış
Çerez kesesi
Damat basması organizasyonu
Damat kına örtüsü
Davul şov
Dilek feneri
Gelin hamamı
Gelin kına örtüsü
Halay mendili
Hint kınası
Kına / nedime ekibi
Kına halısı
Kına mumu
Kına müziği
Kına seti
Kına tacı
Kına tagı
Kına tahtı kiralama
Kına tepsisi
Nedime tefi ve bendiri
Oryantal / zenne şov
Rengarenk kına kemeri şovu
Yer minderi

Kınacım Kına Organizasyon Hakkında

Kınacım Kına Organizasyon İstanbul ilçesinin en çok tercih edilen kına gecesi organizasyonu firmaları arasında yer alıyor. Her detayında kusursuz bir kına gecesi organize etmek istiyorsan Kınacım bu işin en iddialı isimlerinden biri. 3000 TL’den başlayan paket fiyatları bulunan firma hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Kınacım Kına Organizasyon Özellikleri

Uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübeyle gelinlerin hayallerini yansıtacak bir kına gecesi organizasyonu hazırlamak onlar için çok kolay. Kına geceni ister kır bahçesinde, ister lüks bir otelde veya bir salonda yap. Kınacım Kına Organizasyon sana uygun bir kına konsepti belirliyor. Masalar, sandalyeler, renkli masa örtüleri ile oturma düzeni oluşturuluyor.

Her şeyin senin hayalindeki gibi olması için muhteşem bir ekiple beraber çalışıyorsun. Sen hayallerini anlatıp gerisini ekibe bırakıyorsun. Profesyonel bir ekiple çalışmanın rahatlığını görüp güveni hissedeceksin.

Sunduğu Hizmetler

Bir kına gecesinde olabilecek her detay firmanın ilgi alanına giriyor. Kınacım Kına Organizasyon, paketlerine dahil olarak birbirinden şık bindallı ve kaftan modelleri sunuyor. Gidip istediğini seçebiliyorsun. İstersen kına gecen boyunca birkaç farklı kaftan da giyebilirsin.

İstersen kına kızları ile birbirinden güzel dans showları hazırlayabilirsin. Böylece sen eğlenip dans ederken misafirlerini de büyüleyebilirsin. Oryantal ve roman gösterileri eşliğinde davetlilerin gönüllerince eğlenip gecenin tadını çıkarabilirler. Davul ve darbuka ile dans edebilirler.

Gecede dağıtılacak yaş kınadan çeşitli şovlara, kına tahtından misafirlere Shakira kemeri dağıtmaya kadar kına gecesi ile alakalı her türlü hizmeti firmadan alabilirsin.

Kınacım Kına Organizasyon Fiyatları

Firma birbirinden farklı içeriklere sahip birçok kına paketi hazırlamış. İstediğin hizmetlere göre sana en uygun paketi seçebilirsin. Fiyatlar 3000 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi almak istersen sayfanın üst kısmındaki ‘Teklif Al’ butonundan form doldurup firma ile iletişime geçebilirsin. Böylece paketler ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firmanın; Fulya Mah. Ortaklar cad. Ünsal sok. NO:4/b Mecidiyeköy Şişli – İstanbul adresinde bulunuyor. 121B, 122C, 252 gibi birçok otobüsü, M2 metrosunu ve B-37 minibüslerini kullanarak firmaya ulaşabilirsin.

Eğer sen de kına gecenin uzun yıllar boyunca konuşulmasını istiyorsan Kınacım senin için en iyi alternatif. Hemen form doldurup iletişime geç ve kına gecenin hazırlıklarına başla.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kına kızları, kına kostümü ve kına tahtı hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kına tahtı, nedime kızları, dans gösterisi, davul show, bindallı-kaftan, kına tepsisi, kına örtüsü, kına seti, kına hediyeliği, fotoğraf köşesi ve kına tacı gibi hizmetler bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Damat basması, davul şov, zenne.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Geleneksel, Hint temalı ve modern konseptlerde kına gecesi hazırlayabiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Gökhan Türker - Derya Gariper Turker
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ