Konsept Adımlar

2023 Düğün Dans Kursları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
400 TL
Her Şey Dahil Paket
600 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün mekanında prova
Grup dersi
Koreografi tasarımı
Müzik seçimi
Özel ders
Özel şov

Konsept Adımlar Hakkında

Düğün gününüzde hazırladığınız özel koreografilerle salon içerisinde eşsiz bir dans gösterisi sunmak ister misiniz? Konsept Adımlar dans kursları ile hayalinizdeki düğün dansı performansını kusursuz bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. 400 TL’den başlayan fiyatları ve kurs detayları hakkında bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Dans Kursları Fiyatları

Ortalama olarak fiyatlar 400 – 600 TL arasındadır. Almak istediğiniz kurs türüne, ve konseptine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. İster bireysel ister grup dersleri alarak bu muhteşem geceye hazırlanabilirsiniz.

Konsept Adımlar Olanakları

Düğün gecesi için aklınızda bir şov veya dans gösterisi planı varsa bunu Konsept Adımlar ekibine anlatabilir, karşılıklı olarak fikir alışverişi yapıldıktan sonra hazırlıklar başlayabilirsiniz. Eğer sizin de içinde bulunacağınız kalabalık bir gösteri planlıyorsanız bunun üzerine eşinizle beraber eğitimler alabilirsiniz.

Bu gecede her şey son derece kusursuz olsun istersiniz. Gecenizin en önemli anlarından biri ilk dansınız olacaktır. Sahne etrafını ve kırmızı halı üzerinde dizilmiş olan davetliler arasından geçip ilk dansa başlamak sizler için oldukça heyecan verici gelebilir. Konsept Adımlar sayesinde siz de bu stresin üstesinden gelebilirsiniz. 3-4 ders sürecek olan çalışmalar kendinize olan güveninizi ortaya çıkartacak. Ve o gece herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.

Konsept Adımlar Hangi Dans Türlerinde Hizmet Veriyor?

Konsept Adımlar’ın verdiği diğer dans türleri arasında cha cha, salon dansları, çifte özel koreografi, harmandalı, oryantal, latin ve salon dansları gibi birbirinden eğlenceli konseptler yer alıyor.

Diğer Avantajları

Konsept Adımlar’ın çiftler için sunduğu bazı hizmetler bulunmaktadır. Düğün günü gelin evden çıkartılırken ortamı neşelendirmek ve eğlendirmek için özel bando ekibi hizmeti sunmaktadır. Düğün pastanız salon içerisinde yerini alırken renkli ve çarpıcı bir davul show siz ve misafirlerinize keyifli dakikalar yaşatacaktır. Sadece düğün değil kına geceniz için de bu deneyimli ekibe güvenebilirsiniz.

Farklı konsept ve eğlence seçenekleri ile sevdiklerinizle doyasıya eğlenebilirsiniz. Sizlere özel hazırlanan kampanya ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak firma ile iletişime geçebilirsiniz. Siz de Konsept Adımlar’ın bu hizmetlerinden yararlanarak kendinizi özel hissedebilirsiniz. Şimdiden tüm çiftlerimize mutluluklar dileriz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Mekanda prova ve kişiye özel ders imkanlarının yer aldığı her şey dahil paketleri bulunuyor. Paketler hakkında detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma, gelin ve damat adaylarına özel mekanda prova olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Çifte özel koreografi, latin dansları, salon dansları, tango, vals, zeybek, salsa, rumba, cha cha, harmandalı ve oryantal dans hizmetleri alabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Konsept Adımlar'dan etkinliğinizden 4 hafta önce dans dersleri alabilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Konsept Adımlar İstanbul'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

İsteğe bağlı konsept ve sürpriz dans gibi seçenekleri bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Sertaç Kaygusuz
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ