Konsept Atölyesi

2024 Düğün Davetiyesi Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1 TL
Her Şey Dahil Paket
2 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Baby shower davetiyesi
Bekarlığa veda davetiyesi
Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Etiket tasarımı
Etiket üretimi
Kına gecesi davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı
Nikah şekeri ve hediyelik kutusu
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Şehir dışı hizmet / gönderim
Tema / konsept tasarımı
Adrese teslim

Konsept Atölyesi Hakkında

Konsept Atölyesi özel günlerinize konukları en güzel şekilde çağırmanızı sağlayan davetiye modelleri ile yanınızda. İzmir Karşıyaka’da hizmet veren firma model ve tasarımlarının yanı sıra uygun davetiye fiyatları ile de mutlu ediyor.

Davetiyelerinizin kendi benliğinizi, sizi ve sevdiğiniz insanın tarzını yansıtması oldukça önemli bir detaydır. Bu yüzden de sizi iyi anlayan, fikirlerinizi önemseyen ve tüm isteklerinizi en iyi şekilde uygulamaya dökecek bir firma ile çalışmanız önemlidir. Pek çok davetiye firmasının aksine oldukça özgün davetiye modelleri sunan Konsept İzmir, içerisinde barındırdığı ekibiyle sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamakta.

Konsept Atölyesi Her Detaya Dikkat Ediyor

Konsept Atölyesi, her bir detayın önemine dem vuran ilkesiyle çıktığı yolda, çiftler için sunduğu her davetiyede farklı ve sizi yansıtan seçimler için çalışıyor. Firmanın her aşamada çiftlerin beğenisini ve onayını alarak ilerleyen bir organizasyon yapısı vardır. Empati duygusunun öneminin her anlamda farklı bir yerde tutan firma, kendi özel günüymüş gibi özenle ve şevkle davetiyeleri hazırlamaktadır.

Konsept Davetiye’nin davetiye fiyatları 1 ve 2 TL aralığında başlamaktadır. Firmanın minimum sipariş adeti 50’dir. Beğendiğiniz davetiye modelleri için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak firma iletişime geçebilirsin.

Faaliyet göstermeye başladığı ilk günden bugüne davetiye tasarımları, modelleri ve kullandıkları tüm aksesuarlarda değişikliğe giden Konsept İzmir, özel ve yenilikçi tasarımları kurduğu ofisinde sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Gelişime açık şematik yapısı, çağın getirdiği imkanlar dahilinde uyum sağlayan ve son yıllarda sıkça tercih edilen modelleri yakından takip eden bir firma olarak ön plana çıkıyor. Konsept Atölye İzmir, özel içeriklerin sunulduğu ve pek çok alana hizmet veren özel bir davetiye firması olarak göze çarpıyor.

Konsept Atölyesi’nin Sunduğu Diğer Hizmetler

Sadece davetiye ile kalmayan Konsept Atölyesi, aklınızdaki diğer düğün için gerekli hediyelik eşyaları bulabileceğiniz oldukça geniş bir mağazaya sahip. Nasıl bir davetiye tasarımı olduğunu merak edip her anında beraber oluyorsanız düğün veya nikah hediyeliklerinizi de özenle seçebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Şehir farketmeksizin beğendiğin davetiye modeli için iletişime geçebilirsin. Firma bulunduğun yere davetiyeni gönderebiliyor. 1 hafta içerisinde siparişin hazırlandıktan sonra sana kargolanıyor. Dilersen Konsept Atölyesi’nin nikah şekeri ve hediyelik ürünlerini de inceleyebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım, kişiselleştirilebilir ürünler, özel yapım malzemeden yapılan ürünler vardır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün ve nişan davetiyesi, kına, söz, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, diş buğdayı davetiyeleri. Seminer ve toplantı davetiyeleri, afiş, kartpostal ve pano baskıları.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 10 gün önce.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm şehirlere hizmet vermektedir. Kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.

Sipariş teslim süresi?

1 hafta içerisinde teslim edilir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Elif Kazanan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ