Hüseyin Ayşe Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
Saç bakımı
Saç provası
Takma kirpik

Hüseyin Ayşe Kuaför Hakkında

Seni düğün gününde kusursuz bir şekilde hazırlayacak olan Hüseyin Ayşe Kuaför ile tanıştıralım. İzmir Karşıyaka bölgesinde hizmet veren kuaför salonu, gelin adaylarının sıklıkla tercih ettiği mekan oluyor. Gelin saçı ve gelin makyajı için harikalar yaratacağından emin olabilirsin. Çeşitli olanaklarının yanı sıra başlangıç paketi fiyatları da 600 TL’den başlıyor.

Olanakları

En mutlu gününde eksiksiz bir şekilde hazırlanman için firma yanında oluyor. Düğün gününde mekanda hizmet almak yerine evde hizmet almayı da seçebilirsin. Kendini nasıl rahat hissediyorsan her şey o şekilde ilerliyor.

Düğün günün için seninle birlikte 20 kişiye de hizmet verebiliyor. Telaşlı anlarını arkadaşların ile paylaşabilirsin. Düğün öncesi kesim ve renklendirme işlemleri de yaptırabilirsin. Ayrıca Hüseyin Ayşe Kuaför sadece düğün günün için değil, tüm özel günlerinde tercih edebilirsin. Epilasyon ve takma kirpik olanakları da yer alıyor.

Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Uygulamaları

Düğün öncesi prova sayesinde istediğin modelleri deneyebilirsin. Böylelikle düğün gününde istemediğin bir saç modeliyle karşılaşmamış oluyorsun. Zarif inci ve taşlarla süslenen bir dağınık topuz veya örgü modellerine çiçek aksesuarları ekleyerek farklı bir hava katabilirsin.

Saçların hazırlandıktan sonra o telaş ve heyecanla bozulur diye düşünmene gerek kalmıyor. Hüseyin Ayşe Kuaför, kaliteli saç spreyleri ile güçlü bir şekilde sabitleniyor. Sıra makyajına geldiğinde ise saç modeline, konseptine, yüz hatlarına ve gelinliğine en uygun makyaj tonu belirleniyor. Profesyonel ekibi sayesinde her şeyin kusursuz olacağından emin olabilirsin.

Hüseyin Ayşe Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Kaliteli hizmetinin yanı sıra uygun paket fiyatları da sunuyor. Gelin saçı ve makyajın için 600 ile 800 TL arasında değişen fiyatı yer alıyor. Yapmış olduğun seçimlere göre de fiyatlandırmada değişiklik olabileceğini belirtelim.

Kendi bütçene ve konseptine göre fiyatları öğrenmek için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin. Diğer bir seçenek olarak ücretsiz danışmanlık servisimizi arayarak da daha detaylı bilgi alabilirsin.

Hüseyin Ayşe Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Karşıyaka bölgesinde hizmet veren firma için ulaşım oldukça rahat. Merkezi konumu sayesinde toplu taşıma araçları ile kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Birçok toplu taşıma aracı kuaför salonunun yakınından geçiyor. Kendi aracın ile gitmek istersen de açık adresi şu şekilde yer alıyor:

1748 Sokak. No 94/A Aksoy Mah. Karşıyaka / İzmir

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı, gelin makyajı ve her ikisi için de prova hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Saç tasarımı ve makyajın yanı sıra cilt bakımı, saç bakımı, takma kirpik, manikür, pedikür hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde veya düğün mekanında  hizmet verme imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin saçı ve gelin makyajının yanı sıra; sünnet annesi saçı, kına gecesi ve nişan gibi organizasyonlar için özel saç tasarımı ve makyaj, mezuniyet, doğum günü veya parti gibi tüm özel günleri ve konseptleri kapsayan bir hizmet anlayışı bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Karşıyaka bölgesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ