Kuaförüm Uğur Layık

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
Saç provası
Şehir dışı hizmeti
Takma kirpik

Kuaförüm Uğur Layık Hakkında

Düğün gününde tüm bakışları saç ve makyajında toplamayı hangi gelin istemez? Sen de gelin saçı ve gelin makyajı konusunda mükemmeli arıyorsan çok doğru adrestesin. Seni hemen İzmir Bornova bölgesinde hizmet veren Kuaförüm Uğur Layık ile tanıştıralım. Mutluluğuna mutluluk katmak için seni bekliyor. Üstelik başlangıç paketi fiyatları da 1000 TL’den başlıyor.

Daha fazla detay için hemen yazının devamını okumaya geçmelisin.

Olanakları

Saçın ve makyajın için düğün önce prova yaparak fikirlerini öğreniyor. Böylelikle istediğin saç modelini ve makyajı deneyebilirsin. Düğün gününde mekanda hizmet alabileceğin gibi evde hizmet alma seçeneği de seni bekliyor. Her şey bu mutlu gününde biraz daha telaşsız olabilmesi için hazırlanıyor.

Gelinin yanında 50 kişiye kadar hizmet verme kapasitesi de bulunuyor. Tüm arkadaşların ve yakınların ile birlikte hazırlanabilirsin. Kuaförüm Uğur Layık, dilersen şehir dışına da seninle gelebilir. Gelin saçı ve hizmetinin yanı sıra ağda, manikür, pedikür, takma kirpik ve el, ayak masajı hizmetlerinden de yararlanabilirsin.

Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Uygulamaları

Prova sayesinde daha doğru karar verebildiğin saç modelin düğün gününde kusursuz bir şekilde hazırlanıyor. Gelinliğin, duvak modelin, yüz hatların ve konseptine en uygun saç modelini oluşturacağından emin olabilirsin. Kır düğünleri için dağınık topuzlar ve su dalgası modelinin çok şık durduğunu da belirtelim.

Gelin makyajına gelindiğinde ise saç modeline en uygun olanı tercih ediliyor. Yüz hatlarını belirginleştirerek oluşturulan makyajda güzelliğine güzellik katılıyor. İstediğin tonlarda makyajı tercih edebilirsin.

Kuaförüm Uğur Layık Gelin Saçı Fiyatları

Gelin adaylarının hiç tereddütsüz tercih ettiği kuaför salonu farklı paket fiyatları sunuyor. Yapmış olduğun seçimlere ve ek tercihlere göre fiyatlandırmada değişiklik  olabileceğini belirtelim. Ortalama olarak fiyatı 1000 ile 2000 TL arasında değişiyor.

Hemen ücretsiz teklif al formunu doldurarak senin için oluşturulan en net fiyatı öğrenebilirsin. Dilersen ücretsiz danışmanlık servisimizi arayarak da detaylı bilgi alma şansın bulunuyor.

Uğur Layık Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Bornova bölgesinde hizmet veren Kuaförüm Uğur Layık için ulaşımın oldukça rahat oluyor. Merkezi konumu sayesinde çevreden geçen birçok otobüs, dolmuş ve metro hattı bulunuyor. İstersen de özel aracın ya da taksi ile de kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Kuaför ile görüşüp randevu oluşturmak için açık adresi şu şekilde yer alıyor:

Kazım Dirik Mahallesi 159 Sok. No:34/A Bornova / İzmir

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı, gelin makyajı ve her ikisi için de prova hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Saç tasarımı ve makyajın yanı sıra cilt bakımı, saç bakımı, takma kirpik, manikür, pedikür, epilasyon hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde, düğün mekanında veya şehir dışında hizmet verme imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin saçı ve gelin makyajının yanı sıra; sünnet annesi saçı, kına gecesi ve nişan gibi organizasyonlar için özel saç tasarımı ve makyaj, mezuniyet, doğum günü veya parti gibi tüm özel günleri ve konseptleri kapsayan bir hizmet anlayışı bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Karşıyaka bölgesinde ve talep doğrultusunda şehir dışında da hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ