Kulis by Ömer Durak

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kulis by Ömer Durak Hakkında

İstanbul Kadıköy ilçesinde gelin saçı ve makyajı için profesyonel ekibiyle hizmet veren Ömer Durak Kuaför dünya evine girerlerken ünlülerin de tercihi oluyor. Birçok ünlünün tercih ettiği kuaför 1000 TL’den başlayan paket fiyatları ile senin de gönlünü fethedebilir. Heyecanlandıysan hemen yararlanabileceğin diğer olanaklardan bahsedelim.

Hizmet Yelpazesi

Düğün günün için Kulis by Ömer Durak, birçok alternatif ile hizmet sağlayabiliyor. Geniş kuaför salonunda 10 yakının ile birlikte hazırlanabileceğin gibi salon, hizmetlerini evine de taşınabiliyor. Kadıköy dışında yaşayan bir gelin adayıysan da hiç üzülme çünkü salon şehir dışına da talep doğrultusunda ekipçe gidebiliyor. Bu arada nerede olursan ol manikür ve pedikür olanaklarını da beraberinde getirebiliyor.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsan hemen danışmanlık servisini arayarak düğün günün için randevu oluşturabilirsin.

Kulis by Ömer Durak Gelin Saçı ve Makyajı

Saç tasarımları ile su gibi bir gelin adayı olmanı sağlayan Ömer Durak Kuaförleri ücretsiz saç provası yapabiliyorlar. Dilediğin saç aksesuarları ile yapılabilen gelin başı saç modellerini, farklı türde tekniklere ve duvağınla uyumlu olabilecek tasarımları deneyip seçebiliyorsun. Böylece düğün gününde işi şansa bırakmadan kusursuz bir görünüme sahip olabiliyorsun.

Makyöz ekibi ise gelin makyajı için bir geline yakışabilecek önerilerde bulunuyorlar. Ten renginle uyumlu olabilecek göz farları tercih ediyorlar. Makyaj yapımında dilersen gözlerini daha belirgin kılmak adına takma kirpik de takılabiliyor. Bununla birlikte kullanılan tüm ürünler 1. Sınıf kalitede ve tek kullanımlık araçlar ile yüzüne uygulanıyor.

Ömer Durak Kadıköy Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Aldığın hizmetler doğrultusunda kuaför salonunun fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca farklı paket seçenekleri ile de toplu hizmetlerden de yararlanabiliyorsun. Ortalama olarak ise bu paketlerin fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Dilersen hemen salonun sunduğu paket içeriklerini öğrenmek ve sana en uygun olanını tercih edebilmek adına ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin.

Ömer Durak Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veren salona kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Farklı toplu taşıma araçlarını tercih edebileceğin gibi kişisel aracında ulaşım için iyi bir alternatif olabilir. Salonun açık adresi ise şu şekilde;

Suadiye Mahallesi, Kazım Özalp Sokak, Güneysu Apt. 5 2/B, Kadıköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik ve manikürpedikür olanaklarından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel günleri için firmayı tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde salonu ile hizmet verdiği gibi şehir dışına da hizmet sağlıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ