Kumsal Düğün Davet

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Yemek Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Kumsal Düğün Davet Hakkında

İzmir’in Balçova ilçesinin İnciraltı semtinde yer alan Kumsal Düğün Davet, yemyeşil kır bahçesi ve ayrıcalıklı hizmetleriyle seni bekliyor. Kalabalık kır düğünü organizasyonlarının en çok tercih edilen mekanı haline gelen Kumsal’ın birbirinden cazip düğün paketi seçenekleri bulunuyor. Mekanın kişi başı düğün fiyatları 30 – 50 TL’den başlıyor. Bu şık kır bahçesi hakkında daha detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Kumsal Düğün Davet Özellikleri

Bu doğa ile iç içe olan şık davet alanının bir adet açık bir adet de kapalı olmak üzere iki etkinlik mekanı bulunmaktadır. Mekanın kır bahçesi 750 – 1000, kapalı davet salonu ise 500 – 750 kişilik kapasiteye sahiptir. Mekanın kır düğünü bölümü, yemyeşil bir alan içerisinde doğa ve şehir manzarasına sahip bir noktada yer almaktadır.

Kır bahçesinde hayata geçirilecek organizasyonların konseptine göre ortamın dekorasyonu özel olarak hazırlanabilmektedir. Burada gerçekleştirilen yemekli veya kokteyl organizasyonlarda napolyon sandalyeler, beyaz saten masa örtüleri ve doğal çiçekler dekorasyon öğelerinin en belirgin olanlarıdır. Kır bahçesinde kokteyl konseptli etkinlikler için ise, beyaz saten örtüler ile süslenmiş barista masalar kullanılmaktadır. Kır düğünü konsepti için gelin – damat masası beyaz istiridye kabuğu biçiminde romantik bir tasarıma sahiptir.

Olanakları

Alanın aydınlatmaları, ortamın doğal ambiyansını bozmayacak şıklıkta spotlar ile yapılmaktadır. Kumsal Düğün Davet alanının kapalı davet salonunda da yine etkinliğin konsepti ve katılımcı sayısına göre özel dekorasyonlar yapılabilmektedir. Kumsal’da organizasyonlar, yemekli, yemeksiz, kokteyl ya da farklı ikramlıklar eşliğinde gerçekleştirilebilmektedir. Mekan organizasyonlara özel olarak Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetlerin bir arada olduğu menü alternatifleri sunmaktadır. Ayrıca talebe göre, vegan, vejeteryan, diyabetik ve çocuklara özel menüler de hazırlayabilmektedir.

Kumsal Kır Düğünü, organizasyonlar için ikramlıkları kendisi hazırlayabildiği gibi, dışarıdan catering firması ile de çalışılmasına izin vermektedir. Bunun yanı sıra, mekanın profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibi bulunmaktadır.

Kumsal Düğün Davet Fiyatları

Mekanın fiyatları genel itibariyle menü içeriklerine, davet türüne ve gününe göre değişkenlik gösterebiliyor. Oldukça uygun başlangıç fiyatları sunan Kumsal’ın düğün paketleri de çiftlerden tam puan alıyor. Kokteyl davetlerde hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL’den başlayan paketler yer alıyor. Yemekli düzende kır düğünü organizasyonu için ise hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsin.

Nerededir?

Kumsal Davet, İzmir’in İnciraltı semtinde oldukça merkezi bir lokasyona sahiptir. Bu sayede buraya ister toplu taşıma istenirse de kişisel araçlar ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. İzmir merkezinden 480, 811 numaralı otobüs ya da metro hatları kullanılarak bu şık davet mekanına kolay ve hızlı bir şekilde varılabilmektedir. Mekanın kendisine ait otoparkının ve vale hizmetinin bulunması, buraya kişisel araçları ile gelecek olan misafirlerin park sorununu da ortadan kaldırmaktadır.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Fotoğrafçı, yemek veya kokteyl servisi, organizasyon sorumlusu, mekan süsleme, düğün pastası ve orkestra hizmeti bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Organizasyon sorumlusu, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları, evlilik teklifi organizasyonu, kahvaltı organizasyonları, İftar yemekleri, yılbaşı partisi organizasyonu, mezuniyet partisi ve balo, üniversite mezun toplantı ve davetleri, konferans ve seminerler, davet ve resepsiyon, kulüp davetleri, brunch ve piknik etkinlikleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, yıllık değerlendirme toplantıları

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 - 3 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Gelin yolu, çiçek süsleme, masa sandalye giydirme, gelin tagı, şamdan ve supla seçenekleri bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kumsal Davet'in bir adet açık bir adet de kapalı alanı bulunmaktadır. Mekanın kır bahçesi 750 ila 1000, kapalı davet salonu ise 500 ila 750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kumsal Davet Alanı'nda organizasyonlar, yemekli, yemeksiz, kokteyl ya da farklı ikramlıklar eşliğinde gerçekleştirilebilmektedir. Mekan organizasyonlara özel olarak Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetlerin bir arada olduğu menü alternatifleri sunmaktadır. Ayrıca talebe göre, vegan, vejeteryan, diyabetik ve çocuklara özel menüler de hazırlayabilmektedir.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Yemyeşil bir kır bahçesi içerisinde yer alan Kumsal Davet, doğa ve şehir manzaralıdır. Kumsal Davet, İzmir'in İnciraltı semtinde oldukça merkezi bir lokasyona sahiptir. 480, 811 numaralı otobüs ya da metro hatları kullanılarak bu şık davet mekanına kolay ve hızlı bir şekilde varılabilmektedir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanın canlı müzik orkestrasından hizmet alabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçılarından hizmet alabilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ