Lawina Event Hall

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
170 TL
170 TL
Pasta - Meşrubat
14.000 TL
18.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
min
|
1.500
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
1.000
max
Otopark
100

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Çim alan
Çocuk etkinlik alanı
Engelli girişine uygun
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Mekan giydirme
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Lawina Event Hall Hakkında

Lawina Event Hall, kır bahçesinde kına gecesi organizasyonu gerçekleştirebilen nadir mekanlardan biri olma özelliği taşıyor. Kapalı salon haricinde alışılmışın dışında bir gece geçirmek istersen İzmir’in Menemen ilçesinde yer alan mekanı tercih edebilirsin. Davet mekanının kına fiyatları uygun aralıklarda seyrettiği için birçok çiftte olduğu gibi senin de ilgini çekecektir.

Özellikleri ve Kapasitesi

Lawina Event, çim alan üzerine kurulu kır bahçesiyle kapılarını açıyor. Kapalı salonu da bulunuyor. Her mevsime uygunluk göstermesiyle bir adım öne çıkıyor. 1.500 kişilik açık alana alternatif oluşturan 300 kişilik kapalı alanında da kına geceni düzenleyebilirsin.

Engelliye uygun girişi olması mekana avantaj sağlıyor. Çocuk etkinlik alanı sayesinde de çocuklu aileler düğün veya kına gecesine katılım sağlarken daha rahat edebiliyor. Kına gecesi için taht, yer minderi ve kına müzikleri ayarlanıyor. Dekorasyon için de özel hazırlıklar yapılıyor.

Lawina Event Hall Kına Gecesi Fiyatları

Yemekli kına geceleri 170 TL arasında değişirken kokteyl konseptte 75 – 100 TL arasında başlangıç veriliyor. Kişi sayısına, davet gününe ve menü seçimine göre belirlenen fiyatlar, bütçeye uygun olacak şekilde sunuluyor.

Doğanın içerisinde, ağaçlarla çevrili mekan hakkında detaylı bilgi almak istersen ücretsiz teklif formunu doldurmayı unutmamalısın.

Mekanın Sunduğu Olanaklar

Lawina Event, hem açık hem kapalı salonunda jeneratör bulunduruyor. Böylece olası bir kesinti durumu yaşanmadan organizasyona devam ediliyor. Masalara supla, şamdan yerleştiren mekan, dekorasyon ve süsleme konusunda sade ve şık bir çizgiden ilerliyor.

Açık alanında masa üstlerinde yer alan ışıklandırmalar nostaljik ve rustik bir hava kazandırıyor. Kına gecesi için konsept oluşturan tüm detaylar senin isteklerine ek olarak yapılıyor. Davetinden sonra after party düzenlemek istersen mekanla anlaşıp after party organizasyonu için destek isteyebilirsin.

Lawina Event Hall Adresi

İzmir’in Menemen ilçesinde kapılarını açıyor. Şehir içi toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşım sağlanıyor. Özel araçla gitmek de mümkün. 100 araçlık otoparkı bulunuyor. Eğer kendi aracınla mekana gitmeyi düşünürsen açık adres şöyle;

29 Ekim Mah. Ova Küme Evleri No: 73 Seyrek Menemen / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Özgür Sarıkaya
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ