Lepiska Saç Design

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Lepiska Saç Design Hakkında

Düğün gününde istediğin görünüme kavuşabilmen için Lepiska Saç Design Bornova ilçesinde senin için var. Gelin saçı ve makyajı konusunda tecrübeli ekibinin büyülü dokunuşları ile birlikte hazırlanırken 500 TL’den başlayan fiyatları da bütçeni sarsmıyor. Firmanın ilgini çekebilecek tüm diğer detaylarını ise yazımızın devamında bulabilirsin.

Gelin Saçı & Gelin Başı

Binlerce gelin saçı ve makyajı araştırdın ama bir türlü karar veremedin veyahut bir uzman görüşüne mi ihtiyaç duyuyorsun? Lepiska Saç Tasarım ve Makyaj ekibi ile sana yüz hatlarına, proporsiyonuna ve seçmiş olduğun gelinliğe uygun olabilecek önerilerde bulunuyor. Sen de içine sinen modelleri aralarından seçerek kuaför koltuğuna yaslanabiliyorsun.

Düğün gününün stresini Lepiska Saç Design tarafından çay ve kahve ikramları ile dizginlerken ayak masajı ve manikür pedikür işlemleri de yaptırabiliyorsun. Bu arada gelin saçının yapım aşamaları da başlamış oluyor. Tercih ettiğin saç aksesuarları veyahut gelin türbanı duvağa uygun ayarlamalar yapılarak yerleştiriliyor. Ardından sabitleme spreyleri kullanarak dayanıklı bir gelin saçı elde ediliyor.

Gelin Makyajı Uygulamaları

Makyajında ten rengine uyumlu göz farları tercih ediliyor. Dilersen takma kirpik seçenekleri ile gözlerin ön plana çıkarılabiliyor. Kaliteli makyaj malzemeleri ile yapılan makyajın da sabitlenerek gün boyu en iyi şekilde gözükmen sağlanıyor. Tüm bu makyaj aşamaları gerçekleştirilirken Lepiska Saç Design Bornova tarafından tek kullanımlık makyaj malzemelerinin de tercih edildiğini de belirtelim.

Eğer kuaför salonu ile düğün günün için anlaşma sağlamak ve randevu oluşturmak istiyorsan hemen danışmanlık servisini arayabilirsin.

Lepiska Saç Design Bornova Gelin Saçı Ve Makyajı Fiyatları

Düğün gününde kusursuz bir görünüm elde elmeni sağlayan firma farklı paket seçenekleri ile birlikte bütçene uygun olarak hareket edebilmeni sağlıyor. Ortalama olarak bu paketlerin fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

Eğer seçimlerine ve isteklerine özel net bir fiyat bilgisi almak istiyorsan hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin.

Lepiska Saç Design Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bornova ilçesinde hizmet veren kuaför salonu isteklerin doğrultusunda şehir dışında veyahut evinde de hizmet verebiliyor. Salona toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatça ulaşım sağlayabilirsin. Bununla birlikte kişisel aracını ulaşım için tercih edeceksen salonun açık adresi şu şekilde;

Erzene Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No: 20 K.1 D: 1, Bornova İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sunuluyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

El-ayak masajı, manikür, pedikür ve takma kirpik gibi hizmetlerden yararlanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde salonu ile hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ