Levent Canses Ve Orkestrası

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Kanto hizmetleri
Karşılama grupları (Duet, Trio, Quartet)
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Şehir dışı hizmet

Levent Canses Ve Orkestrası Hakkında

Sevdiğin kişi ile hayatını birleştirdiğin düğün günün için muhteşem bir ses mi arıyorsun? Evet dediğini duyar gibiyiz, öyle ise detaylar mutlaka ilgini çekecektir. Levent Canses Ve Orkestrası, İstanbul Şişli semtindeki merkez ofisinde en mutlu günün ile ilgili görüşmeye bekliyor. Ekipman kalitesi, geniş hizmet yelpazesi ve çok uygun fiyatları bir arada sunuyor. 1000 TL’den başlayan fiyatları ile ön plana çıkan düğün orkestrası detaylarına geçelim.

Verilen Hizmetler

Levent Canses Ve Orkestrası, yalnızca İstanbul içerisinde değil tüm Türkiye’de hizmet vererek fark yaratıyor. Muhteşem seslere ve şarkılara tüm davetlilerinin hayran kalacağını da söylemeden geçmeyelim. Levent Canses, ister kapalı alanda istersen de açık alanda performans sergileyebilmekte. Kaliteli ses ve sahne ekipmanlarına sahip olan düğün orkestrası, her iki alanda da eğlenceyi zirveye çıkarıyor.

Düğün Orkestrası Olanakları

Levent Canses, sana şahane bir eğlence düzenlemek için birçok imkan sunuyor. Düğün orkestrası ile gönlünce eğlenebileceğin gibi; dj, davul şovu ve bando ekibi ile de unutulmaz saatler geçirebilirsin. Düğünden önce bir planlama toplantısı yapılıyor. Bu toplantıda senin sevdiğin türlere ve istediğin şarkılara göre bir şarkı listesi oluşturuluyor.

Her şeyin senin isteklerin doğrultusunda şekillendiğini de söylemeden geçmeyelim. Düğün orkestrasının 2 saatlik bir hazırlık süreci bulunuyor. Kendi ekipmanlarını da getiren Levent Canses; ses, ışık ve görüntü ekipmanlarını bu iki saatlik süreçte ayarlayarak hazır hale getiriyor. Sana sadece sevdiğin tarza göre seçimini yapmak ve davetlilerin ile doyasıya eğlenmek kalıyor.

Levent Canses Ve Orkestrası Fiyatları

Düğün orkestrası fiyatları; düzenleyeceğin etkinliğin türüne göre farklılık gösteriyor. Başlangıç paketini tercih edersen, fiyatlar 1000 TL’den başlıyor. İçerik yönüyle daha zengin olan her şey dahil pakette ise, fiyatlar 2000 TL’den başlamakta. Bütçe dostu fiyatlar karşılığında hayalindeki düğünü yaşayabilirsin.

En net fiyat bilgisini almak ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurabilirsin.

Levent Canses Ve Orkestrası Nerededir? Nasıl Gidilir?

Levent Canses merkez ofisi, İstanbul’un en bilindik semtlerinden olan Şişli lokasyonunda konumlanıyor. Merkezi konumda yer alması nedeniyle de gerek özel aracın gerekse toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsin. Düğün orkestrası adres bilgisi için ücretsiz danışmanlık servisimizden faydalanabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; ses ve sahne ekipmanları, orkestra, dj, planlama toplantısı, kişiye özel müzik listesi yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; karşılama müzik grubu, fasıl ekibi, müzik grubu, davul şovu ve kanto ekibi bulunmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Düğün orkestrası; şehir dışı hizmet, planlama toplantısı ve kişiye özel müzik listesi gibi ek avantajlar sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve söz etkinlikleri, kurumsal etkinlik, davet ve açılışlar, baby shower ve mezuniyet töreni, kına merasimi ve nikah töreni gibi özel ve resmi günlerinde yanında olmaya hazır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Levent Canses Ve Orkestrası ile düğün orkestrası için en az 6 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkez ofisi İstanbul'un Şişli semtinde konumlanan düğün orkestrası, şehir dışında da hizmet vermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ