Lilyanın Tasarım Evi

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Ses, Sahne ve Işık
Şehir dışı hizmeti
Fide / Çiçek

Lilyanın Tasarım Evi Hakkında

Liyanın Tasarım Evi Ankara Sincan adresinde seni bekliyor. Unutulmaz bir kına gecesi yaşamak istiyorsan yapman gereken hemen bizimle iletişime geçmek. Hayal ettiğin tüm detaylara yer verebileceğin bir organizasyon bu mekanla mümkün. Ortalama 1.500 TL bandında olan kına organizasyonu gerçekleştirebilirsin.

Firma Özellikleri ve Kapasitesi

Kişiye özel konsept seçenekleri ile Lilyanın Tasarım Evi çiftlere kolaylık sağlıyor. Dekorasyon ve masa süslemeleri ile özel tasarımlar ortaya koyuyor. Hediyelik eşyalar, şık dekorlar ve aydınlatmalarla modern bir yorumla kına geceni organize ediyorlar.

1 ay önceden iletişime geçerek kına gecesi, düğün, nişan, doğum günü gibi özek günlerin için rezervasyon yaptırabiliyorsun. Konseptine uygun süslemeler ile her şey kusursuz bir şekilde hazırlanıyor. Yapay çiçek süslemeleri, masa ve sandalye seçenekleri ile dilediğin mekanda kına geceni organize edebilirsin. Mekan analizi ile ihtiyaçların belirlenip tamamlanmasını profesyonel bu ekibi bırakman yeterli.

Sunulan Hizmetler

Lilyanın Tasarım Evi kına gecesi organizasyonlarında çiftlerin ilk tercih ettiği firmalardan oluyor. Profesyonel ekibi ile hayal ettiğin her şeyi gerçeğe dönüştürüyor. Özenli süslemelere renkli aksesuarlar ekleyebiliyor. Tül detayları, yapay çiçeklerle mekan hazırlanıyor. Kına gecesinde ihtiyacın olabilecek her şey paket halinde sunuluyor. Hint kınası, çerez keseleri, mendiller, kına mumları, tef ve bendirleri kına örtüleri hazırlanıyor. Dilersen kına tahtı da talep edebiliyorsun.

Dj ve orkestra temini ile kına müzikleri repertuvardaki yerini alıyor. Kına gecesine özel etkinlikler ile gecenin enerjisi artıyor. Konuklarınıza lezzetli ikramlar servis ediliyor. Bu geceye dair konuklarınıza anı olacak hediyelikler veriliyor. Düğün organizasyonun için de bu firmayı tercih edebilirsin.

Lilyanın Tasarı Evi Kına Organizasyon Fiyatları

Kına gecesi organizasyonlarında bütçene özel fiyat seçenekleri sunuluyor. Başlangıç paketleri 1.500 TL bandında oluyor. Her şey dahil paketlerde ise bu fiyat 2.500 TL civarında değişiyor. DüğünYardımcısı.com’a özel indirimli fiyatlardan faydalanabilirsin. Sezona özel kampanyalar ile unutulmaz bir kına gecesi mümkün.

Dilersen danışmanlarımızla iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Lilya Tasarım Evi, Ankara Sincan adresinde bulunuyor. Merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sağlayan firmayı ziyaret edebilirsin. Şehir dışı hizmeti veren ekip tercih edeceğiniz mekana dilediğiniz tarihte gelebiliyor. Firmanın açık adresi;

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önceden.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ