Lilyanın Tasarım Evi

2023 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Ses, Sahne ve Işık
Şehir dışı hizmeti
Fide / Çiçek

Lilyanın Tasarım Evi Hakkında

Lilyanın Tasarım Evi Ankara Sincan konumunda düğün organizasyonu hizmeti veriyor. Özel organizasyon paketleri ile çiftlere kolaylık sağlıyor. Her şey dahil ve başlangıç paketleri ile 1.500 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsin. Sana özel tasarımlar ile unutulmaz bir düğün töreni bu ekiple mümkün.

Firma Özellikleri

Lilyanın Tasarım Evi geniş hizmet yelpazesi ile hizmet sunuyor. Düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü gibi organizasyonlarında bu firma ile çalışabiliyorsun. Firmanın Pembe Köşk adındaki mekanında organizasyon için anlaşma yapabilirsin.
Firma özel tasarımlar ile hediyelikler, hediye sepeti, nikah şekeri, sabunlar tasarlıyor. Konuklarına o geceye dair hediye vermek imkanın oluyor. İsme özel tasarımlar ve ikramlar ile her detayı planlanmış bir organizasyona imza atabiliyorsun.

Sunulan Hizmetler

Lilyanın Tasarım Evi dekorasyon ve masa süslemeler ile çok zarif kombinler yapıyor. Mor, pembe tüller ile masalar giydirilebiliyor. Renkli fiyonk seçimleri ile de süslemeler yapılabiliyor. Gelin ve damada özel aksesuar seçenekleri sunuluyor. Yapay çiçek süslemeleri, hasır masa örtüleri, supla ve şamdan detaylarına da yer veriliyor.

Tercih edeceğin mekanın ihtiyaçları analiz ediliyor ve eksikler temin ediliyor. Mekan süslemeye ek olarak dj ve orkestra temin ediliyor. Hareketli repertuvarı ile herkes gönlünce eğleniyor. Ses, sahne ve ışık sistemleri içinde profesyonel hizmet sunuluyor. Her anınız video ve fotoğraf çekimleri ile ölümsüzleştiriliyor. Düğün başından sonuna kadar her an anı kalıyor. Çekimler düğün sonrasında teslim ediliyor. Firma Ankara dışına da hizmet verebiliyor. Dans gösterileri ile keyifli etkinlikler düğününe dahil ediliyor. En az 1 ay önceden iletişime geçerek detayları planlayabilirsin.

Lilyanın Tasarım Evi Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün organizasyon fiyatları 1.500 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketlerde bu fiyat 2.500 TL’ye kadar yükselebiliyor. Organizasyon taleplerine göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor.

Düğün organizasyonu indirimlerinden faydalanmak için danışmanlarla iletişime geçebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Lilyanın Tasarım Evi Ankara Sincan’da hizmet veriyor. Adrese dolmuş, otobüs ve metro ile ulaşım sağlanabiliyor. Özel aracıyla gitmek isteyen konukların için ise açık adres şöyledir; Çiçek Mahallesi, Çiçektepe Küme Evleri, Sincan / Ankara.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önceden.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ